Jarosław Bieniuk ma potężny problem – chodzi o gwałt. Jego partnerka nie ma wątpliwości

Jarosław Bieniuk był niedawno oskarżony o gwałt na Sylwii Sz. Modelka stwierdziła w złożonych zeznaniach, iż były piłkarz miał siłą zmusić ją do stosunku. W toku prowadzonego postępowania wyszły na jaw nowe okoliczności, które postawiły pod znakiem zapytania winę Bieniuka. W tych ciężkich chwilach Jarosława wspiera Martyna Gliwińska. Piłkarz do 2014 roku był związany z gwiazdą polskiego kina, którą była Anna Przybylska. Ze związku z aktorką ma dwóch synów (Tadeusza i Stanisława) oraz córkę (Oliwia Bieniuk).

Jarosław Bieniuk winny gwałtu?

CZYTAJ TEŻ: Dawid Żukowski nie żyje. Polska w żałobie

Sprawa jaką jest gwałt którego miał się dopuścić Jarosław Bieniuk, była szeroko komentowana w całym kraju. Duży wpływ na rozgłos sprawy miał z pewnością fakt, iż Anna Przybylska przez lata była bardzo blisko związana z byłem piłkarzem łódzkiego Widzewa oraz Lechii Gdańsk. W tych ciężkich chwilach Jarosława wspiera Martyna Gliwińska. W mediach nie brakuje plotek mówiących nawet o tym, iż są oni parą. Martyna zna Jarosława od wielu lat i w jednym z wywiadów otwarcie broniła piłkarza. Czyżby były partner Anny Przybylskiej po 5 latach znalazł ponownie nową miłość?

Jarosław Bieniuk jest oskarżony o gwałt. W ciężkich chwilach wspiera go Martyna Gliwińska. Oliwia Bieniuk działa na portalu instagram. Anna Przybylska
Jarosław Bieniuk jest oskarżony o gwałt. W ciężkich chwilach wspiera go Martyna Gliwińska. Oliwia Bieniuk działa na portalu instagram. Anna Przybylska

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

Jarosław Bieniuk i gwałt na Sylwii Sz. Jak to przeżyła Oliwia?

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka oraz Anny Przybylskiej. Z trójki dzieci pary jest najbardziej popularną między innymi za sprawą swojej aktywności na portalu Instagram. Nastolatka ma dziś 17 lat i nie brakuje pod jej adresem komentarzy, iż jest niemal kopią swojej świętej pamięci mamy.

Na chwilę obecną nie wiele jest wiadomo na temat planów Oliwii na przyszłość. Jakiś czas temu córka aktorki brała udział w krótkim filmie konkursowym, lecz od tamtego momentu nie widać żadnych innych ruchów w kierunku aktorstwa ze strony Oliwii. Wiemy jednak, że sprawa jaką jest gwałt, którego miał się dopuścić jej ojciec – Jarosław Bieniuk absolutnie nie zamknie jej żadnych drzwi.

Wielu internautów z pewnością się zastanawia jak aferę związaną ze swoim ojcem znosi Oliwia Bieniuk. Z pewnością nie są to zbyt miłe chwilę w życiu nastolatki, która niedługo wejdzie w świat dorosłych. Na chwilę obecną nastolatka unika komentowania całej sprawy.

POLECAMY TAKŻE:

Liszowska zaliczyła wpadkę na Instagramie! Widzowie jej nie wybaczą
Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”
Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę
Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Kinga Rusin zupełnie nago. Zdjęcia krążą po sieci. Ludzie w szoku
loading...

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →