Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler choroba. Z powodu programu emitowanego w TVN pt. „Kuchenne Rewolucje”, prowadząca Magda Gessler zyskała sławę. Jednakże sława oznacza nie tylko pochwały i wyniesienie na piedestał, ale i bycie na tzw. świeczniku. Nagle całą Polskę zainteresowało życie prywatne gwiazdy TVN. W związku z tym narosło mnóstwo plotek. Czy Magda Gessler jest alkoholiczką? Kuchenne Rewolucje TVN

Kuchenne Rewolucje Magda Gessler choroba

Kontrowersyjna restauratorka naraziła się wielu widzom, dlatego że niejednokrotnie jej zachowanie ukazane w programie „Kuchenne Rewolucje” dalece odbiegało od powszechnie przyjętych norm. Podobnie jest z różnego rodzaju mediami. Redaktorzy bacznie śledzą poczynania Magdy Gessler oraz spostrzeżenia internautów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TAKŻE: Fani w szoku! Tak naprawdę wygląda mieszkanie Paździocha. Jest nagranie

Dolina Charlotty i pozew dla Magdy Gessler

Do tej pory najgłośniejszą sprawą, którą bacznie śledziły media, była sprawa Doliny Charlotty, w której restauratorka przeprowadzała rewolucje. Po zakończonym programie i nieudanej próbie dźwignięcia lokalu, właścicielka zdecydowała się na kroki prawne. Pozwała Magdę Gessler oskarżając ją o niezapłacenie rachunku za kilkudniowy pobyt w hotelu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Sprawa ciągnęła się parę lat, jednakże zakończyła się wynikiem pozytywnym dla gwiazdy telewizji TVN. Po drodze jednak zanim wszystko zostało wyjaśnione, na chwilę zawisły nad restauratorką i jej programem czarne chmury. Tabloidy prześcigały się w doniesieniach na temat sprawy sądowej.

Czy Magda Gessler jest alkoholiczką?

Kolejnym bardzo nośnym tematem był „alkoholizm” Magdy Gessler, dlatego nie dziwi fakt, że i w tym temacie powstawało mnóstwo publikacji. Dodatkowo, jeżeli celebrytka została „złapana” gdzieś na mieście z kieliszkiem wina, potrafiono zrobić z tego aferę na skalę światową. Jednak i tu wszystko się wyjaśniło, bowiem Gessler w połowie zeszłego roku zapowiedziała, że zmienia swoje nawyki. Wśród nich zdecydowała się również maksymalnie ograniczyć alkohol.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Kuchenne Rewolucje TVN: Gessler wściekła! Ujawniono największą tajemnicę programu

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler choroba – to nie operacje plastyczne!

Czy Magda Gessler jest alkoholiczką, Kuchenne Rewolucje TVN, Magda Gessler choroba
Czy Magda Gessler jest alkoholiczką, Kuchenne Rewolucje TVN, Magda Gessler choroba

Inną dość popularną plotką jest ta o wykonaniu przez Magdę Gessler szeregu operacji plastycznych. Pogłoski na dobre się rozhulały w momencie, gdy zauważono w jaki sposób Magda porusza mięśniami twarzy. Jej mimika była bardzo nienaturalna i na myśl przywodziła właśnie osoby, które poddały się korekcji chirurgicznej twarzy.

Okazuje się jednak, że nie chodzi tu o ingerencję lekarzy. potwierdza to najbardziej zainteresowana, o której mowa. Wtedy zdradziła, że wynika to z choroby na jaką zapadła, a mianowicie paraliż nerwu trójdzielnego. W efekcie, gdy np. gwiazda TVN się uśmiecha część twarzy staje się nierówna i nieregularna.

Życzymy Pani Magdzie wielu sukcesów i zdrowia. Przypominamy, że kolejny odcinek Kuchennych Rewolucji już w ten czwartek 23 maja jak zwykle o godzinie 21:30

TO CIĘ MOŻE ZAINTERESOWAĆ:

Przerażająca wizja Jackowskiego dla Polski! To koniec
Wojewódzki upokorzony przez Kukiza. Widzieli to wszyscy
Masz telefon Huawei? Stracisz dostęp do wszystkiego
Polska wstrzymała oddech. Afera Amber Gold. Sąd odczytał wyrok!
Doda zrozpaczona! Ujawniła wstrząsające dowody

Tag: Czy Magda Gessler jest alkoholiczką, Kuchenne Rewolucje TVN

źródło: wlocie.pl, se.pl

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →