Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia. Już od najmłodszych lat Wiktoria pracowała nad swoim warsztatem aktorskim, dlatego jako zaledwie 10-łatkę mogliśmy ją podziwiać w filmie Katyń w reżyserii Andrzeja Wajdy. Od dłuższego czasu aktorka woli jednak angaże w serialach. Wiktoria Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma sporą rzeszę fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna serialowego Kuby ( Adam Zdrójkowski).

Gdzie obejrzymy Wiktorię?

CZYTAJ TEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Aktualnie Wiktoria występuje w dwóch popularnych serialach telewizji publicznej. Są to „Barwy Szczęścia” oraz „Rodzinka PL.”. Zarówno w jednym, jak i w drugim serialu młoda aktorka odgrywa pierwszoplanowe rolę. W popularnej Rodzince Wiktoria Gąsiewska pracuje razem ze swoim chłopakiem — Adamem Zdrójkowskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Tak jak już to wcześniej pisaliśmy — Wiktoria zyskała popularność już na samym początku swojej życiowej ścieżki. Udział w filmie Andrzeja Wajdy tylko dodatkowo wpłynął jako czynnik zwiększający popularność artystki. Właśnie z czasu kręcenia zdjęć do filmu „Katyń” pochodzi fotografia zamieszczona przez Wiktorie na Instagramie. Dużo się zmieniła?

Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma wielu fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna "Kuby" ( Adam Zdrójkowski).
Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma wielu fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna „Kuby” ( Adam Zdrójkowski).

CZYTAJ WIĘCEJ: Anna Mucha zdradziła intymny sekret Wojewódzkiego! Gwiazda TVN się wścieknie

Wiktoria Gąsiewska w „Dance Dance Dance „

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys przeżywa gehennę. Jego życie to piekło

Wiktoria stara się poszerzać swoją popularność. Bez wątpienia pomagają jej w tym programy rozrywkowe, w których bierze udział. Jednym z nich był tej wiosny program „Dance Dance  Dance”. Widzowie tanecznego show pokochali Wiktorie występującą w parze ze swoim chłopakiem. Ciężka praca i poświęcony czas się opłacił. Para przetrwała do ostatniego finałowego odcinka, gdzie odniosła zwycięstwo.

Polecamy przeczytać:Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Gąsiewska Rodzinka.pl

CZYTAJ TEŻ: Wow! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok

Wiktoria Gąsiewska od dwóch lat jest związana z Adamem Zdrójkowskim, który popularność zyskał dzięki grze w serialu Rodzinka PL. Jak na tak młody wiek ich związek trwa naprawdę długo. Wiktoria i Adam wyglądają na szczęśliwą parę i nie przeszkadza im to, że Wiktoria jest starsza od swojego chłopaka. Zakochanym życzymy kolejnych wspólnych sukcesów.

ZOBACZ TEŻ: Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
Szok w Big Brother! Wielki Brat oszukał wszystkich

Meta: Rodzinka.pl Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma wielu fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna „Kuby” (Adam Zdrójkowski).

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →