Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę

Udostępnij:

Wiktoria Gąsiewska to jedna z najbardziej popularnych polskich aktorek młodego pokolenia. Już od najmłodszych lat Wiktoria pracowała nad swoim warsztatem aktorskim, dlatego jako zaledwie 10-łatkę mogliśmy ją podziwiać w filmie Katyń w reżyserii Andrzeja Wajdy. Od dłuższego czasu aktorka woli jednak angaże w serialach. Wiktoria Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma sporą rzeszę fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna serialowego Kuby ( Adam Zdrójkowski).

Gdzie obejrzymy Wiktorię?

CZYTAJ TEŻ: Szok! Matka Wiśniewskiego ujawniła całą prawdę o nim

Aktualnie Wiktoria występuje w dwóch popularnych serialach telewizji publicznej. Są to „Barwy Szczęścia” oraz „Rodzinka PL.”. Zarówno w jednym, jak i w drugim serialu młoda aktorka odgrywa pierwszoplanowe rolę. W popularnej Rodzince Wiktoria Gąsiewska pracuje razem ze swoim chłopakiem — Adamem Zdrójkowskim.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Paździoch znika z serialu? To oznacza jedno

Tak jak już to wcześniej pisaliśmy — Wiktoria zyskała popularność już na samym początku swojej życiowej ścieżki. Udział w filmie Andrzeja Wajdy tylko dodatkowo wpłynął jako czynnik zwiększający popularność artystki. Właśnie z czasu kręcenia zdjęć do filmu „Katyń” pochodzi fotografia zamieszczona przez Wiktorie na Instagramie. Dużo się zmieniła?

Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma wielu fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna "Kuby" ( Adam Zdrójkowski).
Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma wielu fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna „Kuby” ( Adam Zdrójkowski).

CZYTAJ WIĘCEJ: Anna Mucha zdradziła intymny sekret Wojewódzkiego! Gwiazda TVN się wścieknie

Wiktoria Gąsiewska w „Dance Dance Dance „

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ryszard Kotys przeżywa gehennę. Jego życie to piekło

Wiktoria stara się poszerzać swoją popularność. Bez wątpienia pomagają jej w tym programy rozrywkowe, w których bierze udział. Jednym z nich był tej wiosny program „Dance Dance  Dance”. Widzowie tanecznego show pokochali Wiktorie występującą w parze ze swoim chłopakiem. Ciężka praca i poświęcony czas się opłacił. Para przetrwała do ostatniego finałowego odcinka, gdzie odniosła zwycięstwo.

Polecamy przeczytać:Wpadka TVN! Dziennikarce “Wyborczej” coś się wyrwało. To trzeba zobaczyć (Film)

Gąsiewska Rodzinka.pl

CZYTAJ TEŻ: Wow! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok

Wiktoria Gąsiewska od dwóch lat jest związana z Adamem Zdrójkowskim, który popularność zyskał dzięki grze w serialu Rodzinka PL. Jak na tak młody wiek ich związek trwa naprawdę długo. Wiktoria i Adam wyglądają na szczęśliwą parę i nie przeszkadza im to, że Wiktoria jest starsza od swojego chłopaka. Zakochanym życzymy kolejnych wspólnych sukcesów.

ZOBACZ TEŻ: Odszedł na zawsze. Już nie zobaczymy ich w „Kiepskich”

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Fani Rodzinka.pl w ciężkim szoku! Musiał pokazał się z kobietą
Szok w Big Brother! Wielki Brat oszukał wszystkich

Meta: Rodzinka.pl Gąsiewska gra w serialu Rodzinka PL na TVP, ma wielu fanów co widać na jej koncie na portalu Instagram. Prywatnie dziewczyna „Kuby” (Adam Zdrójkowski).