Blanka Lipińska nago na plaży! Ludzie byli w szoku gdy to zobaczyli

Blanka Lipińska została przyłapana przez paparazzich nago na plaży w Chałupach, ludzie nie mogli uwierzyć w to co widzą, wszystko zostało opublikowane w serwisie Instagram.

Kontrowersje to dla niej codzienność. Blanka Lipińska łamie tabu społeczeństwa niemal na każdym kroku. Autorka bestsellerowych erotyków, serii 365 Dni, która porównywana jest z 50 Twarzami Greya, wielu uważa, że polska pisarka stworzyła dużo odważniejszą książkę, kolejny raz szokuje. Mianowicie tym razem pokazała się nago na publicznej plaży w Chałupach nad Bałtykiem.

Czytaj też: Magda Gessler pijana? Ludzie łapali się za głowy, są wściekli

„Miłość, zdrada, mafia, sex, sex, sex, drogie ciuchy, sex, narkotyki, alkohol, sex, buty (dużo butów) sex… o życiu jest ta książka” – pisała kilka lat temu Blanka Lipińska na Instagramie, trzymając w rękach umowę na wydanie jej pierwszej książki.

Blanka Lipińska nago na plaży w Chałupach, zobacz na Instagram

Lipińska nie za bardzo przejmuje się opiniami innych, a także zawsze mówi wprost to co myśli. Można tu przywołać opisywany przez nas ostatnio konflikt z Dodą, której autorka odmówiła sprzedaży praw do ekranizacji swojej powieści. Od tego czasu panie za sobą nie przepadają, a wcześniej były przyjaciółkami.

Zobacz również: Odlot Zamachowskiej. Powiedziała co sądzi o Polakach. Wstyd!

Takie podejście do życia spowodowało, że Blanka Lipińska nie przejmuje się konwenansami, dlatego paparazzi mieli okazję przyłapać ją nago na publicznej plaży w Chałupach. Ludzie spacerujący sobie nad morzem nie mogli uwierzyć w to co widzą. Co ciekawe za takie zachowanie w miejscu publicznym grozi mandat w wysokości 500 złotych.

Jak widać po zdjęciach, które prezentujemy poniżej, celebrytka nic sobie z takich zakazów nie robi. Niestraszna jej grzywna, która za to grozi. Jedno jest pewne, męska część plażowiczów miała na co popatrzeć.

A wy co sądzicie o zachowaniu autorki 365 Dni?

Źródło: Pomponik

Polecamy także:

To koniec Durczoka! Wstrząsające doniesienia mediów

Rozenek podjęła ostateczną decyzję. Wielu fanów jest w ciężkim szoku

Lipińska upokorzyła Dodę! Więc ta się zemściła… Nie uwierzysz jak

, , , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →