Magda Gessler pijana? Ludzie łapali się za głowy, są wściekli

Prowadząca na TVN program Kuchenne Rewolucje, a także jurorka w show MasterChef, Magda Gessler opublikowała ostatnio w serwisie Instagram zdjęcie, które wzbudziło kontrowersje wśród jej fanów, czy była na nim pijana?

Magda Gessler kolejny raz wprawiła swoich fanów w osłupienie, gwiazda TVN, a także prowadząca takich programów jak Kuchenne Rewolucje, czy MasterChef opublikowała zdjęcie w serwisie Instagram, które w zamyśle miało wyrażać jej wściekłość. Jednak coś innego zwróciło uwagę użytkowników mediów społecznościowych. według nich Gessler mogła być pijana, gdy robiła sobie selfie.

Czytaj też: Odlot Zamachowskiej. Powiedziała co sądzi o Polakach. Wstyd!

„Komentarze sa… b nie na miejscu…, ja jestem wściekła… jest jeszcze taki wyraz twarzy bez grama niczego… odrobina wyobraźnia pozytywnego myślenia” (pisownia oryginalna) – napisała na Instagramie wzburzona Magda Gessler.

Czy Magda Gessler na zdjęciu opublikowanym w serwisie Instagram byłą pijana?

Część użytkowników obserwujących profil Magdy Gessler w serwisie Instagram uznała, że musiała być pod wpływem alkoholu, gdy robiła sobie zdjęcie i pisała komentarz, który, najprawdopodobniej, miał odnosić się do pierwszej tury wyborów prezydenckich. Nie szczędzili jej także uszczypliwości w komentarzach.

Zobacz również: To koniec Durczoka! Wstrząsające doniesienia mediów

„Oczko przymknięte, już bomba wleciała”

„Chyba po dwudniowym melanżu”

„Oj, Magdaleno, coś ty w nocy piła, coś ty nad ranem robiła. Twe loki są niczym pełzające smoki, a twe oczęta jakby żubrówka pękła”

Jednak jak zwykle Gessler mogła liczyć na swoich wiernych fanów, którzy nie dali wiary plotkom o tym, że jest pijana i stanęli w jej obronie.

„Nie znoszę głupich komentarzy. Albo jest się z kimś, albo nie. Dla mnie Magda jest inspiracją i nieważne, jakie zdjęcie wstawiła i co robiła. Jesteś prawdziwa, lubię to i doceniam”

„A co was to obchodzi, czy pani Magda jest pijana, czy jeszcze coś tam. Zacznijcie ocenę od siebie. Każdy ma prawo do słabości. Ideały najwięcej mają do powiedzenia. Brak słów i ręce opadają”

Źródło: Interia

Polecamy także:

Rozenek podjęła ostateczną decyzję. Wielu fanów jest w ciężkim szoku

Lipińska upokorzyła Dodę! Więc ta się zemściła… Nie uwierzysz jak

Wieniawa znowu ma innego! Nie uwierzysz do kogo wróciła…

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →