Lipińska upokorzyła Dodę! Więc ta się zemściła… Nie uwierzysz jak

Dorota Rabczewska, czyli świetnie znana wszystkim Doda i Blanka Lipińska mają konflikt, gdyż produkująca własnie film „Dziewczyny z Dubaju” artystka chciała najpierw odkupić prawa do ekranizacji powieści Lipińskiej, usłyszała odmowę na nakręcenie „365 dni”.

W ciągu ostatnich lat Blanka Lipińska z nikomu nizanej dziewczyny, stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych celebrytek w branży rozrywkowej. Wszystko oczywiście dzięki publikacji jej książek erotycznych, które niemal momentalnie stały się bestsellerami. Na fali popularności, postanowiono nakręcić na ich podstawie film 365 Dni.

Czytaj też: Wieniawa znowu ma innego! Nie uwierzysz do kogo wróciła…

Dzięki dystrybucji na platformie streamingowej Netflix obraz zyskał olbrzymią popularność na całym świecie, a Lipińska jest teraz wręcz rozchwytywana. Podobno już zgłaszają się wydawcy z całego świata chcący opublikować jej powieść w swoich krajach. 365 Dni ma być już tłumaczone między innymi na język hebrajski, czy hiszpański.

Doda i Blanka Lipińska mają konflikt, chodzi o film 365 Dni, a także Dziewczyny z Dubaju

Blanka przeprowadziła się do Warszawy, gdy miała 20 lat, pracowała wtedy w jednym z hoteli w stolicy. Tam poznała dobrą przyjaciółkę Dody, Anetę Radzimirską, tak rozpoczęła się jej znajomość z Dorotą Rabczewską. Dało jej to przepustkę do świata celebrytów.

Zobacz również: Wałęsie puściły nerwy! Wściekły powiedział co sądzi o Polakach i wynikach wyborów

Przychodziła do mojego domu pogadać i jeść. Karmiłam ją serami. Ona uwielbia ser. Zakumplowałyśmy się. Pokazała mi świat, o którym nie miałam pojęcia. Imprezy, gdzie się wchodzi i dostaje ochroniarza i szampana” – wyznała w jednym z wywiadów Blanka.

Niedługo później Lipińska odniosła sukces ze swoją powieścią, a Doda od zawsze chciała być producentką filmową, dlatego zaproponowała Blance, że odkupi od niej prawa do ekranizacji, autorka odmówiła i tak zaczął się ich konflikt.

Doda dopiero po odmowie Blanki, zdecydowała, że nakręci Dziewczyny z Dubaju i od razu widać, że Dorota sięga po wiele rozwiązań, które zastosowano w filmie Blanki. Między innymi Dorota zatrudniła do Dziewczyn z Dubaju włoskiego aktora łudząco podobnego do Michele Morrone.

Doda, za czasów kiedy kumplowała się z Blanką, zaproponowała, że odkupi od niej prawa do ekranizacji 365 dni. Blanka się nie zgodziła i wtedy Doda z Emilem kupili prawa do Dziewczyn z Dubaju, a koleżeństwo Blanki i Doroty się skończyło” – twierdzi anonimowy informator.

Czy jest to sposób na zemstę ze strony Dody, po tym jak Blanka odmówiła jej praw do ekranizacji 365 Dni?

Źródło: Pudelek

Polecamy także:

Ewa Minge ma nową twarz. Zabieg pokazała na Insta

Gąsiewska wrzuciła półnagie zdjęcie z ogrodu. Fani od razu zauważyli, że coś jest nie tak!

Tatiana Okupnik poważnie chora? Ostatnie zdjęcia zszokowały fanów

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →