
Bogdan Kalus to gwiazdor serialu Ranczo i przede wszystkim TVP. Dziś okazuje się, że będzie on nowym uczestnikiem programu „Taniec z Gwiazdami”, który od lat odbywa się na antenie telewizji Polsat. Nie ulega wątpliwości, że wiosenna edycja programu zapowiada się bardzo interesująco. Warto przypomnieć, że 11 seria zakończyła się olbrzymim zaskoczeniem. Ostatecznie kryształową kulę zdobył Damian Kordas, który sensacyjnie pokonał Barbarę Kurdej-Szatan, która od samego początku uchodziła za główną kandydatkę do wygranej.
Ranczo: Bogdan Kalus w show telewizji Polsat „Taniec z Gwiazdami”
Przed nami kolejna edycja tanecznego show „Taniec z Gwiazdami”. Co roku program cieszy się olbrzymią popularnością wśród widzów komercyjnej stacji. Warto przypomnieć, że poprzednią serię wygrał internetowy celebryta — Damian Kordas, który w sensacyjny sposób pokonał Barbarę Kurdej-Szatan, która od samego początku uchodziła za olbrzymią kandydatkę do zwycięstwa. Ta sytuacja z pewnością pokazuje, że niespodzianki się zdarzają. Typy bukmacherów na ten temat nie zawsze muszą być ostateczną wyrocznią. Czy ten przykład daje szansę na sukces dla Bogdana Kalusa?
Kim jest Bogdan Kalus?
Czytaj też: Wiśniewski ujawnił bardzo bolesny sekret. Świat mu się zawalił
Bogdan Kalus to przede wszystkim aktor znany w ostatnich latach z roli sympatycznego Hadziuka z serialu Ranczo. Postać bardzo towarzyskiego mieszkańca wsi Wilkowyję mocno przypadła do gustu fanom serialu. Hadziuk to mąż Hadziukowej, która stopniowo z każdym następnym sezonem serialu rozwijała swój własny interes. To przede wszystkim dzięki niej podjął pracę w charakterze stróża oraz kierowcy. Jedną z największych cech Hadziuka, jest przede wszystkim bardzo mocna głowa do picia i upodobanie legendarnego trunku o nazwie „Mamrot”.

Czytaj też: Maffashion pokazała gorące zdjęcia! Co za ciało
Kalus prywatnie
Bogdan Klaus urodził się 15 czerwca 1965 roku w Chorzowie. Prywatnie jest wielkim fanem i kibicem miejscowego Ruchu Chorzów. W młodości po ukończeniu szkoły podstawowej trafił do szkoły muzycznej. Był on między innymi założycielem zespołu rockowego, gdzie grał na perkusji. W latach 1987-1992 występował w różnych grupach kabaretowych. W 1990 roku założył pierwszy prywatny teatr. Był nim „Teatr Korez” w Katowicach, w którym grał w latach 1990-2014. Od 2008 roku współpracuje z Teatrem Capitol w Warszawie. Jest również współzałożycielem kabaretu KaŁaMaSz od 2011 roku.
POLECAMY: