Mandaryna jest wolna? Znaleźli ją tam gdzie Michała

Udostępnij:

Mandaryna (Marta Wiśniewska) oraz Paweł Wójcik nie są już razem? Na to wygląda! Tancerka i dawana piosenkarka postanowiła pójść śladami swojego byłego męża, którym przed laty był Michał Wiśniewski z Ich Troje. Dawna wielka gwiazda polskich mediów oraz kolorowej prasy była z dotychczasowym partnerem od 2017 roku. Mogło się wszystkim wydawać, że tworzą oni razem bardzo udany związek. Marta często pokazywała się z Pawłem na czerwonym dywanie, gdzie wydawała się być bardzo szczęśliwa w obecności swojego ukochanego. Dziś jednak jeden ważny szczegół ukazał się przed dziennikarzami. Wygląda na to, że Mandaryna poszła śladami swojego byłego męża.

Mandaryna (Marta Wiśniewska) i Paweł Wójcik

Mandaryna to przede wszystkim była żona Michała Wiśniewskiego. Ich związek był jednym z najbardziej głośnych i popularnych na początku nowego milenium. Michał Wiśniewski poznał Martę podczas jednego z występów grupy jej tanecznej podczas koncertu Ich Troje. Tancerka bardzo szybko wpadła mu w oko. Ich ślub odbył się wpierw w 2002 roku, następnie 10 grudnia 2003 roku wzięli ślub kościelny na biegunie północny. Całe wydarzenie odbyło się przede wszystkim za sprawą programu „Jestem jaki jestem”. Dziś w zasadzie nikt w polskim show biznesie nie przebił tego pomysłu na zawarcie związku małżeńskiego.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

Mandaryna (Marta Wiśniewska) oraz Paweł Wójcik nie są już razem? Na to wygląda! Michał Wiśniewski z Ich Troje dał przykład...
Mandaryna/ screen YouTube

Niestety związek między Michałem, a Martą do najbardziej udanych i szczęśliwych nie należał. Para rozstała się w 2006 roku. Już widzowie programu „Jestem jaki jestem” mogli zauważyć, że relacje między nimi idealne nie były. Marta po rozstaniu z,Michałem była jeszcze w kilku nieformalnych związkach, lecz najbardziej głośny był ten ostatni. Mandaryna (Marta Wiśniewska) od 2017 roku była w związku z prawnikiem, którym był Paweł Wójcik. Niestety ich związek się rozpadł. Dziś się okazało, że tancerka aktualnie szuka już sobie nowej miłości.

ZOBACZ TEŻ: Trzymajcie się krzeseł! Nowy kandydat na prezydenta mówi o wojnie z Japonią

Dziennikarze znaleźli profil Marty Wiśniewskiej na jednym z portali randkowych. Może to się wydać bardzo znajome, ponieważ podobny sposób na szukanie miłości obrał sobie, także Michał Wiśniewski. W magazynie rewia czytamy między innymi: „Jeszcze niedawno wydawało się, że Mandaryna jest bez pamięci zakochana w Pawle. Tym większe zaskoczenie wywołało niedawne pojawienie się profilu piosenkarki na… jednym z popularnych portali randkowych!”. Do sprawy odniosła się również sama Mandaryna w rozmowie z magazynem Plotek:

  • Naprawdę muszę to komentować? Mogę powiedzieć tylko tyle, że nasze drogi faktycznie się rozeszły – mówiła Mandaryna.

Zobacz również:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa

, , ,