Oto kim są córki Żaka. Pełne zaskoczenie

Cezary i Katarzyna Żak mają dwie córki. Małżeństwo aktorów wielokrotnie podkreślało, że są one dla nich najważniejsze. Dziś pociechy gwiazd TVP i serialu „Ranczo” są dorosłe. Mało kto zdaję sobie sprawę z tego, czym się zajmują. Czy poszły w ślady swoich rodziców?

Cezary i Katarzyna Żak to przede wszystkim aktorzy znani z takich produkcji telewizyjnych jak „Miodowe lata” oraz serialowy hit TVP – „Ranczo”. Małżonkowie w najbardziej popularnych serialach w ich karierze zawsze grali razem. W kultowych Miodowych Latach wcieli się w małżeństwo Karola i Haliny Krawczyków. Z kolei w serialu Ranczo Katarzyna Żak odegrała rolę Sulejukowej, natomiast Cezary Żak wcielił się w rolę proboszcza oraz wójta.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!

Cezary i Katarzyna Żak i ich córki. Kim są pociechy gwiazd TVP i serialu Ranczo. Żona aktora postanowiła o nich opowiedzieć.
Cezary i Katarzyna Żak i ich córki. Kim są pociechy gwiazd TVP i serialu Ranczo. Żona aktora postanowiła o nich opowiedzieć.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!

Cezary i Katarzyna Żak i ich córki

Aktorzy małżeństwem są od 1985 roku. W tym czasie urodziły im się dwie córki, które dziś są już dorosłymi kobietami. Najmłodsza z nich ma na imię Zuzanna i ma 23 lata. Studiuje medycynę na warszawskim uniwersytecie medycznym. Z kolei najstarsza Aleksandra jest o 7 lat starsza i już pewien czas temu skończyła studia z zakresu zarządzania. Z doniesień mediów wiemy, że niedawno przyjęła oświadczyny od swojego chłopaka. Wygląda na to, że rodzinę Żak w najbliższym czasie czeka wesele.

CZYTAJ TEŻ: Słynny sportowiec nie żyje. Zginął na oczach setek tysięcy ludzi – jest film

– Z jednej strony chciałam, żeby się usamodzielniła, widziałam, że Ola bardzo już tego potrzebuje. Ale było mi też smutno. Miałam wiele obaw. Dzwoniłam do niej z pytaniami – czy zjadła śniadanie, kupiła jedzenie na kolację. Ola tego nie kasowała, tylko puszczały sobie z Zuzą i miały ubaw – opowiadała aktorka.

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Dramat gwiazdy! Anna Mucha na długo zapamięta te wakacje
Kurdej Szatan szaleje na Insta! Jej taniec robi furorę

Polecamy również:

Wojewódzki i jego stylizacja szokują! Co on ma na nogach?!
Rozenek w odważnej sesji! Pokazała piersi!
Michał Wiśniewski już planuję ślub. Kim jest jego nowa wybranka?

, , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →