Wstrząsający wywiad- Chylińska wyznała całą prawdę

Nigdy wcześniej ani później nie było takiej rozmowy. Znana wszystkim wokalistka opowiedziała całą prawdę o swoim życiu i showbiznesie. Agnieszka Chylińska dała bardzo mocny wywiad a w nim tematy takie jak kariera, depresja, okoliczności w jakich powstawały piosenki – rozmawiał z nią między innymi Wojewódzki. Niewątpliwie to bardzo mocny materiał.

Agnieszka Chylińska dała wywiad który wstrząsnął światem showbiznesu

Chylińska od zawsze kojarzona była w Polsce ze skandalem. Jeden, który odbił się najgłośniejszym echem miał miejsce wtedy gdy zwyzywała swoich nauczycieli. Teraz po latach, trzeźwym okiem, wokalistka ocenia tamte czasy. Wspomina, że to było piekło. Powiedziała, że gdyby jej córki musiały przez to przechodzić, to ona jako matka by tego nie wytrzymała.

Z rozmowy wydobywa się obraz mocno poranionej przez życie, zagubionej kobiety, co mocno kłóci się z wyobrażeniem jakie większość osób ma na jej temat. W opinii większości jej fanów, Agnieszka Chylińska uchodziła za typ „twardej babki”. Po wyznaniach na jakie zdobyła się podczas wywiadu ten obraz znika. Pogoń za szczęściem towarzyszyła jej od samego początku.

Czytaj też: Mężczyzna zmarł podczas wywiadu na żywo. Nie uwierzysz o czym mówił

Również w miłości nie miała lekko. Wyznała, że kiedyś oddała komuś serce, a ten ktoś zrobił z niego „tatar”. Od tej pory ma problem z okazywaniem uczuć i jest bardzo zachowawcza. Następnie padają słowa, które wszystkich zmroziły. Są to zdania wypowiedziane o „kolejnych próbach samobójczych” jakich miała dopuścić się Agnieszka.

Agnieszka Chylińska dała wywiad, który jedynie w ponad 20 minut kompletnie zmieni wasze spojrzenie na jej osobę. Ze swojej strony serdecznie polecamy.

AGNIESZKA CHYLIŃSKA - wywiad, jakiego jeszcze nie było…

POLECAMY RÓWNIEŻ:

Martyna Wojciechowska weźmie ślub? Właśnie to ogłosiła

Wiśniewski zszokował wszystkich- ślubu nie będzie? Ten gest mówi wszystko

Rozenek nie jest w ciąży? Szokujące informacje obiegły sieć

CZYTAJ TEŻ:

Widzowie wściekli! Anna Mucha chce zapaść się pod ziemię

Martyniuk przeszedł przez piekło. Mógł stracić najważniejszą osobę w życiu

Gigantyczna zmiana pogody! Prognoza pogody na marzec szokuje

Agnieszka Chylińska dała epokowy wywiad, tematami jakie zostały poruszone to jej kariera, depresja, piosenki - rozmawiał między innymi Wojewódzki
Agnieszka Chylińska dała epokowy wywiad, tematami jakie zostały poruszone to jej kariera, depresja, piosenki – rozmawiał między innymi Wojewódzki

, ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →