Diana i Marlena szokują widzów. Chodzi o to zdjęcie

Udostępnij:

Diana, Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Rolnik z początku był jednym z ulubieńców widzów, lecz im dalej w las tym Seweryn tracił swoje poparcie i sympatię widzów. Fanów rolnika najbardziej zniechęciło jego zachowanie względem Diany i innych kandydatek. Okazało się bowiem, że Rolnik w tajemnicy przed innymi uczestniczkami kontaktował się z Marleną. Dziś dawne rywalki bardzo mocno zaskoczyły fanów programu za sprawą jednego zdjęcia.

Marlena i Diana – co kryją kandydatki Seweryna?

Czytaj też: Wojewódzki i Mucha na wakacjach?! Król TVN komentuje

Rolnik szuka żony to polski dokumentalny program rozrywkowy typu reality show emitowany od 21 maja 2014 na antenie TVP1, prowadzony przez Martę Manowską oparty na formacie i licencji The Farmer Wants a Wife na licencji Fremantle. W 2015 i 2017 roku program zdobył Telekamery „Tele Tygodnia” w kategorii Program rozrywkowy. Od samego początku popularne reality show prowadzi Marta Manowska. Przez 5 lat emisji co tydzień każdy nowy odcinek programu ogląda miliony widzów.

Czytaj też: Anna Wendzikowska w bardzo skąpym bikini. Odsłoniła wszystko!

Formuła programu jest dosyć prosta. Do show zgłaszają się rolnicy oraz również rolniczki, którzy szukają miłość. W odcinku pilotażowym poznajemy sylwetki rolników. Następnie w pierwszym odcinku serii rolnicy otrzymują listy od zainteresowanych kandydatów i kandydatek spośród, których dokonują selekcji. W ten sposób wyodrębnione osoby są zapraszane do kolejnego odcinka, gdzie odbywa się kolejny etap selekcji. Ostatecznie na gospodarstwo zapraszane są 3 kandydatki/kandydaci. To właśnie z ich grupy najczęściej wyłaniany był zwycięzca.

Diana, Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska.
Diana/ screen YouTube

Diana, Marlena i Seweryn to gwiazdy tegorocznej edycji programu Rolnik szuka Żony TVP, którego prowadzącą jest Marta Manowska. Dziś się okazuje, że dawne uczestniczki programu a zarazem kandydatki Seweryna utrzymują ze sobą bardzo bliskie i przyjazne relację. Jedną z pań zamieściła na portalu społecznościowym Instagram zdjęcie, na którym znajdują się Diana, Marlena i inne dziewczyny, które zdecydowały się odezwać do Seweryna.

POLECAMY:

Krupa i Górniak publicznie zmieszane z błotem! Nie uwierzysz o co poszło
Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły
Okropna wpadka Magdy Gessler! Reakcja fanów bezcenna
Polska: Kobieta pobita i podpalona na ulicy! Powód zbrodni jest przerażający!
Julia Wieniawa w odważnej sesji odsłoniła ciało! Gorące zdjęcia

, , , ,