Roksana Węgiel razem z Cristiano Ronaldo? Internet oszalał! Znamy szczegóły

Udostępnij:

Roxie wyrasta na najgorętszą polską gwiazdę. Przynajmniej tak twierdzą jej liczni fani po tym, jak gwiazda wrzuciła na Instagram serię zdjęć dokumentujących jej pobyt w Sewilli na gali MTV, gdzie odebrała statuetkę. Jednak to nie sam fakt zdobycia nagrody przez zwyciężczynię show „The Voice Kids” zachwycił jej wielbicieli, ale to z kim zrobiła sobie zdjęcia. Galeria robi wrażenie, bowiem zawiera selfie, jakie Roksana Węgiel zrobiła sobie z takimi gwiazdami, jak Dua Lipa, Green Day, czy Cristiano Ronaldo.

Czytaj też: Wielka gwiazda Hollywood u Wojewódzkiego! Fani zaskoczeni

Najmłodsza gwiazda polskiej sceny robi oszałamiającą karierę, bo nie dalej jak w 2017 roku wygrała program „The Voice Kids”, potem w 2018 Eurowizję Junior, a teraz pojechała do Sewilli na galę MTV Europe Music Awards, gdzie odebrała statuetkę dla najlepszego polskiego wykonawcy.

Roksana Węgiel i Ronaldo wyglądają jak starzy znajomi

Z gali MTV Roksana Węgiel przywiozła nagrodę i fotkę z Ronaldo. Instagram oszalał na widok selfie Roxie i CR9, która niedawno wygrała "The Voice Kids".
fot.: Roksana Węgiel i Cristiano Ronaldo, screen/ Instagram

Dziewczyna świetnie się tam bawiła i widać było, że nie krępuje jej obecność największych nazwisk światowej kultury i sportu. Fani nie mogli się nie dziwić, jak wspaniale wyglądała w błyszczącym kombinezonie, w którym wyszła na scenę, by odebrać nagrodę. Jednak największe wrażenie zrobiła na komentujących galeria sław, z jakimi Roxie zrobiła sobie zdjęcie.

Czytaj też: Marta Manowska zdradza szczegóły The Voice Senior

Szczególnie jednej fotografii zazdrości młodej gwieździe cały Instagram. Jest to bowiem fotografia, na której Roksana Węgiel pozuje wraz ze słynnym CR9, czyli samym Cristiano Ronaldo! Na zdjęciu obie gwiazdy wyglądają na rozluźnione i zrelaksowane, zupełnie, jakby były dobrymi znajomymi. Robi to tym większe wrażenie, że Roxie ma dopiero 14 lat. Jeśli jej kariera będzie nabierać rozpędu w takim tempie jak dotychczas, to ta planeta może okazać się dla niej za mała!

źródło: Instagram

POLECAMY:

Natalia Siwiec zmieniła się nie do poznania! W sieci zawrzało
Dramat w „Big Brother”! To co zrobili mieszkańcy jest obrzydliwe!
Skandal w „Top Model”! Widzom puściły nerwy
Katarzyna Cichopek wyśmiana w sieci! Ludzie bezlitośni
Joanna Krupa w szpitalu! Fani zamarli
loading...

, , , , , ,