Doda nie wytrzymała! Ostro o Majdanie i Rozenek

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda, Majdan i ciąża: Doda o Majdanie i Gosi Rozenek oraz ich dziecku wypowiada się rzadko. Aktualnie Doda i Radek Majdan Mają ze sobą dosyć poważny konflikt. Dorota i Radek Majdan byli małżeństwem dwanaście lat temu. Radosław Majdan wówczas chciał mieć dziecko, lecz przeciwna takiej możliwości była Doda. Gwiazda polskiej muzyki do dziś podtrzymuję, że dzieci posiadać nie zamierza. Podczas rozdania Telekamer 2020 podkreśliła to ponownie mówiąc, że jest przede wszystkim stanowcza w tym co mówi.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. „Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim
  2. Nie żyje lider „Budki Suflera”. Polska we łzach
  3. Doszło do katastrofy! Mnóstwo ofiar i rannych. Pełno służb

Z kolei niedawno media obiegła informacja, że jej były mąż – Radosław Majdan, wraz z żoną spodziewają się potomstwa. Dla Gosi będzie to już trzecie dziecko, którego od początku bardzo pragnęła. Natomiast Radosław tatą zostanie pierwszy raz. Dla pary celebrytów napływały gratulacje ze wszystkich możliwych stron, z wyjątkiem jednej. Chodzi tu mianowicie o byłą żonę Radka, która w rozmowie z mediami powiedziała wprost, że nie złoży swojemu ex życzeń z okazji ciąży żony. Doda podkreśliła przy tym, że ma bardzo ważny powód swojej postawy w tej sprawie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Doda Majdan i ciąża

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Doda o Majdanie i Gosi Rozenek oraz ich dziecku wypowiada się rzadko. Aktualnie Doda i Radek Majdan Mają ze sobą dosyć poważny konflikt. Piosenkarka wyjawiła ostatnio, że nie zamierza kierować gratulacji z powodu ciąży w kierunku Majdanów. Powodem ma być zachowanie Radka, której byłej żonie nie odpowiedział na grzecznościowe „dzień dobry”.

„W życiu nie pogratuluję Radkowi dziecka! Nie odzywam się do niego, od czasu kiedy nie odpowiedział mi na dzień dobry. Skoro ja jestem dla niego ścianą, to on dla mnie też jest ścianą”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

oznajmiła Doda.

Doda i jej konflikt

Doda wypowiedziała się również cząstkowo na temat swoich bieżących konfliktów. Dziennikarz zapytał piosenkarkę wprost:

„Jakbyś zobaczyła Agnieszkę, to co byś zrobiła?”

– padło pytanie. Doda prędko odpowiedziała w swoim dobrze znanym stylu, że:

„Jaką Agnieszkę? Bo jest kilka, których nie lubię. Jedną już widziałam przed chwilą. (Na imprezie była obecna Agnieszka Jastrzębska – przyp. red.). Jakbym zobaczyła Agnieszkę Woźniak-Starak, to nic bym nie zrobiła. Wszystko, co miałam zrobić, to zrobiłam”

– odparła piosenkarka. 

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

Doda Majdan i ciąża: Doda o Majdanie i Gosi Rozenek oraz ich dziecku wypowiada się rzadko. Aktualnie Doda i Radek Majdan Mają ze sobą dosyć poważny konflikt
Doda/ screen YouTube

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →