„Walczy o życie” – smutne wieści o Królikowskim

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski wciąż walczy o życie w szpitalu, jego stan zdrowia po nieudanej do końca operacji jest zły, Małgorzata Kożuchowska wypowiedziała się na jego temat. zapytano jaw jakim obecnie stanie jest aktor znany z serialu Ranczo: „Walczy o życie”.

TO JEST CZYTANE NAJCZĘŚCIEJ:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  1. Michał Wiśniewski ciężko chory. Lekarze stwierdzili najgorsze
  2. Fani wstrzymali oddech! Anna Mucha bierze ślub? Zdjęcie mówi wszystko
  3. Dramat. Gwiazda Ranczo chciała popełnić samobójstwo?

Uwielbiany przez Polaków aktor od grudnia przebywa w szpitalu. Przeszedł operację usunięcia krwiaka. Leczono go również onkologiczne.Wszystko miało pójść jak z płatka, jednakże po operacji wdała się groźna infekcja. Małgorzata Kożuchowska, jest w stałym kontakcie z rodziną Królikowskiego.

Jej wiara w to że Paweł wyzdrowieje jest wielka: – Bardzo czekam na powrót Pawła – powiedziała aktorka tygodnikowi „Świat&Ludzie”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Syn Królikowskiego dodał zdjęcie, które przeraziło! Fani wstrząśnięci

Małgorzata Kożuchowska stwierdziła, że wiele zawdzięcza Pawłowi, po tym jak dwa lata temu ich drogi na dobre się spotkały. Kiedy Paweł został prezesem ZASP-u, mocno nalegał aby Kożuchowska została wiceprezesem. Wysłuchano go. Od tamtego czasu wspólnie pracowali dla dobra aktorów w Polsce i organizacji.

– Zaraża wszystkich pozytywnym podejściem do działania, ma dużo ciekawych pomysłów i bardzo zależy mu na naszym środowisku – mówi o Pawle Kożuchowska.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Paweł Królikowski walczy o życie – Kożuchowska jest pełna wiary

Od samego początku, gdy stan zdrowia Królikowskiego uległ pogorszeniu, aktorka mocno to przeżywała. Wszystko zaczęło się w maju 2019 roku.

Czytaj też: Żyła dorwał się do mikrofonu i.. wszystkich zatkało – on to naprawdę powiedział!

To wtedy właśnie Paweł Królikowski znalazł się na oddziale neurochirurgii w szpitalu w Warszawie. Po przejściu trudnej operacji, po powrocie serdecznie dziękował Małgorzacie za to, że ta zajęła się wszystkim pod jego nieobecność. Jednakże to nie był koniec koszmaru bowiem przed Bożym Narodzeniem ponownie trafił na salę operacyjną.

Jego życie wisiało na włosku, jednak dzięki szybkiej interwencji udało się aktora uratować. Niestety po operacji wdała się infekcja.

Teraz Małgorzata Kożuchowska czeka aż Paweł Królikowski wróci do zdrowia.

Paweł Królikowski wciąż walczy o życie w szpitalu, jego stan zdrowia po nieudanej do końca operacji jest zły, Kożuchowska wypowiedziała sie na jego temat
Paweł Królikowski wciąż walczy o życie w szpitalu, jego stan zdrowia po nieudanej do końca operacji jest zły, Kożuchowska wypowiedziała sie na jego temat

źródło: Plotek

POLECAMY TAKŻE:

Skandal we Wrocławiu: Gąsiewska zaatakowana w taksówce

Anna z „Rolnika” zaskoczyła fanów. Nie uwierzysz co kupiła

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Magda Gessler wywołała skandal. Ostry komentarz o Polakach

Awantura w TVP! „Paskowy” zaszalał – posłowi puściły nerwy podczas nagrania na żywo

Jackowski wszystko przewidział! Teraz czeka nas całkowity paraliż

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →