Słowa Dody o Powstańcach poruszyły Polakami. Podaj dalej

Udostępnij:

Niedługo obchodzona będzie 75 rocznica momentu kiedy rozpoczęło się Powstanie Warszawskie. Z tej okazji była wokalistka zespołu Virgin, która obecnie robi karierę solową, Doda postanowiła upamiętnić i uzmysłowić nam pewną ważną rzecz. Dorota Rabczewska umieściła wzruszający film na portalu Instagram, zobaczcie sami, znajduje się niżej w artykule.

W związku, że zbliża się 75 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego Dorota Rabczewska, kiedyś wokalistka zespołu Virgin, obecnie występuje solowo, postanowiła uczcić pamięć walecznych młodych ludzi, którzy walczyli i oddali życie w obronie naszej ojczyzny. Ale także postanowiła przekazać nam ich ustami pewną lekcję, o której wielu w Polsce zapomniało.

CZYTAJ TEŻ: Doda powiedziała co sądzi o LGBT. Padły bardzo mocne słowa

Udostępniła na swoim profilu na Instagramie nagranie, na którym wypowiadają się ludzie, którzy powstanie Warszawskie widzieli z pierwszego szeregu. Kombatanci wypowiadają się na temat przyjaźni i wzajemnego szacunku, którego wielokrotnie w dzisiejszych czasach brakuje.

Dorota Rabczewska uczciła pamięć powstańców, zobacz na Instagram!

Powstanie Warszawskie: To będzie już 75 rocznica, z tej okazji Dorota Rabczewska, czyli Doda (Kiedyś Virgin) opublikowała film na Instagram.
Fot.: Dorota Rabczewska, screen/ Instagram

Dlatego artystka postanowiła przekazać tę informację za pomocą mediów społecznościowych. Krótki filmik przypadł także do gustu użytkownikom, którzy zostawili pod nim bardzo dużo pozytywnych komentarzy.

„Zbliża się 75 rocznica Powstania Warszawskiego posłuchajcie co chcą Wam powiedzieć powstańcy ‼️” Napisała pod filmem sama Dorota Rabczewska.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Nowy seria zszokował Polaków! Wieniawa obok Rosati?

„Bardzo mądre słowa. Mam nadzieję, że nie będzie nam dane walczyć o masz ukochany kraj. Szacunek dla tych co mimo przeszkód nie poddali się i mieli odwagę walczyć” Komentuje użytkownik.

„Mój ty przyjacielu jak to słowo obco dzisiaj brzmi
A przecież dar największy, to osoba dzięki której lekko śnisz” – Hołd dla tych którzy bronili naszego państwa. Powinniśmy brać teraz z nich przykład! Dzięki nim, żyjemy w wolnym kraju!!” Można wyczytać w innym komentarzu.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Coś złego dzieje się z Gessler. Po ty zdjęciu nie ma wątpliwości
Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian
Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!

, , , ,