Doda powiedziała co sądzi o LGBT. Padły bardzo mocne słowa

Udostępnij:

Doda stanęła w obronie LGBT — czy to będzie sporo kosztować gwiazdę polskiej muzyki POP? Dorota Rabczewska od lat jest związana z zespołem Virgin. Aktualnie wokalistka oraz zespół biorą udział w trasie koncertowej, która obejmuje wiele polskich miast. Wśród nich jest między innymi Białystok, gdzie w ubiegły weekend miała miejsce Parada równości, która została bardzo ostro potraktowana przez mieszkańców jednego z najbardziej konserwatywnych regionów Polski. Do całej sytuacji na portalu instagram odniosła się popularna wokalistka.

Doda stanęła w obronie LGBT? – gwiazda wystosowała apel do mieszkańców Białegostoku

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Magda Gessler załamana! Choroba ją wyniszcza

Dorota Rabczewska to wokalistka znana przede wszystkim za sprawą zespołu Virgin. To właśnie tam stawiała swoje pierwsze poważne kroki na scenie muzycznej. Aktualnie piosenkarka odbywa trasę koncertową z zespołem, który niedługo ma zawitać do Białegostoku, gdzie ostatnio miały miejsce dosyć kontrowersyjne wydarzenia. W ubiegły weekend ulicami stolicy Podlasia przeszła Parada Równości, która została bardzo negatywnie przyjęta przez mieszkańców miasta. W najbliższym czasie ma tam wystąpić Rabczewska z zespołem Virgin. Z tego powodu piosenkarka wystosowała odezwę do mieszkańców miasta.

Doda stanęła w obronie LGBT. Dorota Rabczewska na portalu instagram apeluje do mieszkańców Białegostoku w związku z marszem równość (Parada równości)
Doda stanęła w obronie LGBT. Dorota Rabczewska na portalu instagram apeluje do mieszkańców Białegostoku w związku z marszem równość (Parada równości)

CZYTAJ TEŻ: Dawid Żukowski nie żyje. Polska w żałobie

Doda stanęła w obronie LGBT. Mocna odezwa do mieszkańców Białegostoku.

Doda na portalu instagram zwróciła się do fanów z Białegostoku z pewnego rodzaju odezwą. Meritum wpisu dotyczyło przede wszystkim ostatnich wydarzeń, które miały miejsce w ostatnim weekend w stolicy Podlasia. Rabczewska podkreśliła, iż zawsze bardzo pozytywnie odnosiła się do mieszkańców miasta, z którym ma bardzo wiele wspomnień. Niestety wokalistka poczuła się poruszona reakcją mieszkańców na Paradę Równości, która przeszła ulicami miasta. Uczestnicy zostali obrzuceni kamieniami i kostką brukową. W efekcie tych wydarzeń 20 osób zostało zatrzymanych.

POLECAMY TAKŻE:

Liszowska zaliczyła wpadkę na Instagramie! Widzowie jej nie wybaczą
Skandal! Zdrójkowski z Rodzinka.pl zrobił awanturę. „Cham!”

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Gąsiewska wrzuciła zdjęcie, które zachwyciło! Robi furorę
Szok! Tak wyglądał młody Ryszard Kotys! Kompletny szok
Kinga Rusin zupełnie nago. Zdjęcia krążą po sieci. Ludzie w szoku

, , ,