Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian

Niedługo na antenie TVP zobaczyć będzie można nowy sezon kultowego serialu „Rodzinka.pl”. Na portalu Instagram na oficjalnym profilu serialu „Rodzinka.pl” podano godziny oraz dzień emisji, fani wyrazili swoje niezadowolenie z tym związane. Domagają się zmian. W nowym sezonie zobaczymy całą dotychczasową obsadę, również Olga Kalicka wróci do swej roli.

Już niedługo będzie miał premierę nowy sezon kultowego serialu TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”, premiera zaplanowana jest na 8 wrzesień, a godziny emisji to 16:30. Do swoich ról powrócą wszystkie gwiazdy serialu na czele z Tomaszem Karolakiem, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Musiałem, czy Adamem Zdrójkowskim, w nowym sezonie pokaże się także Olga Kalicka oraz Julia Wieniawa.

CZYTAJ TEŻ: Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!

Tą informacją producenci podzieli się na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Spotkało się to jednak z niezadowoleniem wśród fanów, którzy uważają, że godzina emisji, czyli 16:30 oraz dzień nie są odpowiednie. Wielu wolałoby, żeby serial emitowany był w późniejszych godzinach, co pozwoliłby im na oglądanie go w spokoju.

Rodzinka.pl nowy sezon: dzień i godzina emisji podana!

Fani niezadowoleni, godziny emisji serialu Rodzinka.pl (TVP) są złe, nowy sezon już niedługo na Instagram pokazano kadr w którym prezentuje się Olga Kalicka
Fot.: Rodzinka.pl, Olga Kalicka, screen/ Instagram

Oto kilka z tych komentarzy:

„Fajnie, że nowy sezon, ale myślę, że godzina i dzień emisji średnio trafiony… Lepszy był piątkowy – fajna pora na śmiech i odreagowanie przy nowym odcinku po całym tygodniu”

„W niedzielę? Jeszcze taka godzina”

„W niedzielę to lekka przesada i ta godzina myślę że spadnie oglądalność lepsza wersja jaką była czyli stara”

Tak komentują nowy sezon serialu Rodzinka.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adam Zdrójkowski ma romans? Wyciekło zdjęcie

„Super, ale lepszy byłby piątek albo niedziela tylko wieczorem, bo o 16.30 to widzowie będą jeszcze na spotkaniach rodzinnych”

A co wy sądzicie, lepszy byłby piątek wieczór? albo niedziela w późniejszych godzinach? i czy tak wczesna porta emisji faktycznie zaszkodzi oglądalności? Dowiemy się pewnie dopiero we wrześniu.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Szok! Nie zgadniecie co łączy Ranczo i Miodowe lata
Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →