Ludzie wściekli po tym co zrobiło TVP! Fani Rodzinka.pl żądają zmian

Udostępnij:

Niedługo na antenie TVP zobaczyć będzie można nowy sezon kultowego serialu „Rodzinka.pl”. Na portalu Instagram na oficjalnym profilu serialu „Rodzinka.pl” podano godziny oraz dzień emisji, fani wyrazili swoje niezadowolenie z tym związane. Domagają się zmian. W nowym sezonie zobaczymy całą dotychczasową obsadę, również Olga Kalicka wróci do swej roli.

Już niedługo będzie miał premierę nowy sezon kultowego serialu TVP pod tytułem „Rodzinka.pl”, premiera zaplanowana jest na 8 wrzesień, a godziny emisji to 16:30. Do swoich ról powrócą wszystkie gwiazdy serialu na czele z Tomaszem Karolakiem, Małgorzatą Kożuchowską, Maciejem Musiałem, czy Adamem Zdrójkowskim, w nowym sezonie pokaże się także Olga Kalicka oraz Julia Wieniawa.

CZYTAJ TEŻ: Musiał pokazał co „ma”. Panie lepiej usiądźcie!

Tą informacją producenci podzieli się na oficjalnym profilu serialu na Instagramie. Spotkało się to jednak z niezadowoleniem wśród fanów, którzy uważają, że godzina emisji, czyli 16:30 oraz dzień nie są odpowiednie. Wielu wolałoby, żeby serial emitowany był w późniejszych godzinach, co pozwoliłby im na oglądanie go w spokoju.

Rodzinka.pl nowy sezon: dzień i godzina emisji podana!

Fani niezadowoleni, godziny emisji serialu Rodzinka.pl (TVP) są złe, nowy sezon już niedługo na Instagram pokazano kadr w którym prezentuje się Olga Kalicka
Fot.: Rodzinka.pl, Olga Kalicka, screen/ Instagram

Oto kilka z tych komentarzy:

„Fajnie, że nowy sezon, ale myślę, że godzina i dzień emisji średnio trafiony… Lepszy był piątkowy – fajna pora na śmiech i odreagowanie przy nowym odcinku po całym tygodniu”

„W niedzielę? Jeszcze taka godzina”

„W niedzielę to lekka przesada i ta godzina myślę że spadnie oglądalność lepsza wersja jaką była czyli stara”

Tak komentują nowy sezon serialu Rodzinka.pl

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Adam Zdrójkowski ma romans? Wyciekło zdjęcie

„Super, ale lepszy byłby piątek albo niedziela tylko wieczorem, bo o 16.30 to widzowie będą jeszcze na spotkaniach rodzinnych”

A co wy sądzicie, lepszy byłby piątek wieczór? albo niedziela w późniejszych godzinach? i czy tak wczesna porta emisji faktycznie zaszkodzi oglądalności? Dowiemy się pewnie dopiero we wrześniu.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Magda Gessler wywołała skandal! Fani w olbrzymim szoku
Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki
Szok! Nie zgadniecie co łączy Ranczo i Miodowe lata
Szokujące ustalenia ws gwałtu. Jarosław Bieniuk ma problem
Pijana Kurdej Szatan wrzuciła film na YouTube. Masakra

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →