Doda ujawnia swoje IQ! Usiądźcie, będziecie w szoku

Udostępnij:

Dorota Rabczewska, czyli Doda pochwaliła się kilka lat temu swoim wysokim IQ, wiele osób nie dawało temu jednak wiary i temat ten obrósł w legendę. Teraz artystka postanowiła to udowodnić i opublikowała to na portalu Instagram. Była uczestniczka programu rozrywkowego stacji Polsat, „Bar” oraz wokalistka grupy muzycznej „Virgin” udostępniła zdjęcie certyfikatu z mensy.

Doda lubi szokować i czyni to skrupulatnie od początku swojej kariery. Już jej występy w show Polsatu pod tytułem „Bar” obfitowały w wiele kontrowersyjnych zdarzeń, później czy to na scenie jeszcze jako wokalistka zespołu „Virgin”, czy później już solowo umiała idealnie wzbudzać wokół swojej osoby szum medialny.

CZYTAJ TEŻ: Paweł Królikowski ciężko chory. Jest źle. Fani załamani

W 2008 roku wokalistka pochwaliła się swoim wynikiem w oficjalnym teście na inteligencje. Według niego Doda może pochwalić się wynikiem 156 IQ w skali Cattella. Jest to jeden z najwyższych wyników w naszym kraju, na całym świecie tak wysokim ilorazem inteligencji może pochwalić się tylko ok 1% społeczeństwa.

Doda pokazała swoje jak wysokie ma IQ!

Doda (Dorota Rabczewska) pokazała na Instagram jakie ma IQ Była uczestniczka "Bar" i wokalistka "Virgin" pokazała dowód swojej ponadprzeciętnej inteligencji
Fot.: Dorota Rabczewska (Doda), screen/ Instagram

Wielu jednak nie dawało wiary w jej zapewnienia i z czasem IQ Doroty Rabczewskiej obrosło legendą. Stając się jedną z wielu sensacji jakie przez lata przekazywała mediom i fanom artystka.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Oto Wiśniewski i jego nowa kobieta! Usuwają w popłochu to zdjęcie

Teraz Doda postanowiła zaskoczyć wszystkich i opublikowała na swoim profilu na Instagramie dowód w postaci certyfikatu z Mensa Polska, który jasno stwierdza, że piosenkarka kwalifikuje się do wstąpienia w szeregi geniuszy. Zamknęła tym samym usta wszystkim hejterom oraz niedowiarkom, którzy przez lata nabijali się z jej inteligencji.

„Grzeczne dziewczynki mają prace, niegrzeczne sponsora,a MĄDRE swój biznes”. Taki komentarz dodała piosenkarka pod postem, sugerując, że swój sukces zawdzięcza właśnie wysokiej inteligencji.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Koterski zdradza sekret Wojewódzkiego! Chodzi o orientację
Gąsiewska przeraziła fanów! Przestrzega wszystkich na Insta
Szok! Gessler powiedziała wprost jakie ma plany wobec Polek
Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta
Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!

loading...
, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →