Wiśniewski ostro przegiął! Nie darowali mu tego na Insta

Lider Ich Troje Michał Wiśniewski wywołał kolejny skandal. Odwiedził jeden z największych konwentów w Polsce, warszawski Comic Con i jak twierdza fani zachował się prostacko. Bankrut, jakim jest Wiśniewski, nie radzi sobie bowiem ze zmianami w swoim życiu i szuka taniej sensacji. Sprawdź na portalu Instagram.

Ostatnimi czasy w życiu Michała Wiśniewskiego panuje burza, wielkie, negatywne zmiany źle wpływają na jego samopoczucie, co ewidentnie widać w zachowaniu i dążeniu do wywołania choćby małego skandaliku.

CZYTAJ TEŻ: Radosław Majdan z synem Rozenek w basenie, internauci nie mieli litości!

Lider zespołu Ich Troje boryka się z wieloma problemami. Alkoholizm, czy zeszło roczne ogłoszenie upadłości konsumenckiej to tylko kilka z nich. Do tego wszystkiego doszedł jeszcze rozwód, który własnie się odbywa. Dotychczas zgodne małżeństwo z Dominiką Tajner- Wiśniewską dobiega końca. To wszystko musi mieć negatywny wpływ na piosenkarza, co widać po jego zachowaniu.

Michał Wiśniewski wywołuje skandal no Comic Con!

Michał Wiśniewski (Ich Troje) wywołał skandal na warszawkim Comic Con, zobacz na Instagram. W zeszłym roku dowiedzieliśmy się, że Michał to bankrut.
Fot.: Michał Wiśniewski, screen/ Instagram

Jakiś czas temu pisaliśmy od dziwacznym i niestosownym zachowaniu artysty na scenie w Białymstoku, gdzie dając koncert na juwenaliach miejscowego uniwersytetu upokorzył swoją koleżankę z zespołu proponując jej seks na scenie i opryskując ją szampanem, komentując, że to wytrysk. Jakby tego było mało wokalista poczęstował podczas koncertu przygodnych studentów wódką na scenie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Gąsiewska dodała zdjęcie z szokującym „gadżetem”. Fani od razu to skomentowali

Michał Wiśniewski skandal. Teraz Michał Wiśniewski postanowił odwiedzić jeden z największych konwentów w naszym kraju, Comic Con, który odbywał się w Warszawie. Znalazł tam dekoracje z serialu HBO „Gra o Tron”, a dokładnie tron, na którym postanowił zasiąść i wszystko byłoby w porządku, gdyby Wiśniewski nie pokazał środkowego palca podczas tej czynności.

Swoje zdjęcie, bankrut Wiśniewski, postanowił zaprezentować na portalu Instagram, co jednak nie spotkało się z wieloma przychylnymi komentarzami. Dlatego, że fani zarzucili mu prostactwo i to, że bez potrzeby epatuje wulgarnymi gestami. Więc o co chodziło wokaliście? Pewnie wie tylko on.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Gessler wygląda okropnie! Zdjęcie, które dodała przeraża
Wiśniewski naprawdę to powiedział! Chodzi o penisa…
Wojewódzki ujawnił swój romans ze znaną aktorką! Wyśmiała go
Nowe informacje o zdrowiu Kotysa! Jest źle
Bieniuk ma poważny problem. Wstrząsające fakty w sprawie

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →