Edyta Górniak otworzyła „Akademię Przebudzenia”. Co się dzieje z polską diwą?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak ponownie zaskoczyła wszystkich swoich obserwujących obwieszczając, że odtąd swoją wiedzą dzielić się będzie na kanale YouTube, który nazwała „Akademia Przebudzenia”. Wszystko wskazuje na to, że polska diwa ma zamiar iść w stronę nauczania aniżeli muzyczną. Zapowiada także stworzenie….nowej Ziemi i nowych nas. O co chodzi?

Czytaj też: Klaudia Jachira i jej rozdanie „Oskarów” w Sejmie

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Nie da się ukryć, że ostatnie miesiące dla Edyty Górniak wizerunkowo były bardzo złe. Wielokrotnie wypowiadała tezy, które można porównać do baśniowych bądź mocno nierealnych. Dała się również poznać jako koronosceptyczka mówiąc że w szpitalach leżą statyści.

Od pewnego czasu również regularnie organizuje nagrania na żywo na swoim Instagramie rozmawiając z fanami i odpowiadając im na pytania. Teraz poszła o krok dalej. Edyta Górniak poprzez kanał na YouTube, który nazwała „Akademia Przebudzenia” chce nauczać i pomóc wyjść ludziom z ciężkich opresji a także wskazać co pomogło jej dojść do tzw. sukcesu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Edyta Górniak i jej „Akademia Przebudzenia” na YouTube

„Chce dzielić się z Wami tym, czego nauczyłam się na mojej drodze życia. Co zaprowadziło mnie do szczęścia, spełnienia, satysfakcji i popularnie nazywanego sukcesu – zapowiada w intro na kanale Edyta Górniak.

– Chce podzielić się tym, co pomogło mi przetrwać traumatyczne doświadczenia. Podnieść się z nich, przyjąć, naukę, oczyścić i wznieść… – wyjaśnia wokalistka.

Tłumaczy, że jedyne na czy naprawdę jej zależy to wolność naszych dusz i umysłów.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj także: „Strajk Kobiet” przeszedł do ataku. Publikują szokujące nagrania i zdjęcia spod kościołów

– Chce, abyście byli tak spokojni, jak tylko jest to możliwe – zapewnia.

– Przemiana nie musi być bolesna, może być olśnieniem – podkreśla. – Uwierz, a będzie Ci dane! – dodaje.

Edyta Górniak stawia się w roli guru, mesjasza nauczyciela i od tej pory chce uświadamiać, leczyć i nauczać nas wszystkich abyśmy podążali podobną do jej drogą. Na koniec intro zapowiada także powstanie… „nowej ziemi, czyli nowych nas”. 

Niestety wielu jej fanów spogląda na poczynania polskiej diwy z duży niepokojem.

Edyta Górniak obwieściła że odtąd swoją wiedzą dzielić się będzie na kanale YouTube, który nazwała "Akademia Przebudzenia".
Edyta Górniak obwieściła że odtąd swoją wiedzą dzielić się będzie na kanale YouTube, który nazwała „Akademia Przebudzenia”.

Źródło: Facebook

Polecamy również:

Kto zrobił zdjęcia Ewie Kopacz w prosektorium i jak wypłynęły?

Krzysztof Jackowski bez zawahania mówi co czeka Polaków latem. Przygotujcie się

Szokująca decyzja Edyty Górniak. Co się z nią dzieje?

Wielkopolskie: 124-latek pilnie poszukiwany przez sąd

Fatalne informacje ze Szwajcarii. To już potwierdzone, jest źle

Barbara Kurdej-Szatan pokazała intymne zdjęcie z łóżka. Co na to mąż?

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →