El Dursi jest przerażona! Niepokojące wideo

Udostępnij:

Prowadząca program Hotel Paradise, Klaudia El Dursi na swoim profilu na portalu Instagram pokazała, jak bardzo jest przerażona z powodu koronawirusa, jest uwięziona teraz na Bali, a tęskni za rodziną, która została w kraju.

Czytaj też: Max Kolonko mówił o koronawirusie w 2012? Wstrząsające nagranie

Klaudia El Dursi wydaje się załamana faktem, że została uwięziona na Bali i nie może wrócić do kraju, do swojej rodziny. Modelka kręciła na wyspie kolejne odcinki jej nowego programu Hotel Paradise, gdy wybuchła epidemia koronawirusa COVID-19.

Teraz gwiazda nie może wrócić do Polski, gdzie została jej rodzina, partner oraz dójka małych dzieci. Kilka dni temu El Dursi nagrała ze łzami w oczach filmik na portalu Instagram, w którym rozpacza z tego powodu.

Klaudia El Dursi jest przerażona, nagrała przejmujący film na Instagramie

„Chciałabym się z wami czymś podzielić, bo dzisiaj doświadczyłam czegoś niesamowitego. To jest tak, że my tutaj żyjemy trochę pod kloszem. Jesteśmy na totalnej wsi, z dala od miasta i od ludzi. Ja tak tylko kursuję z hotelu na plan. Musiałam dzisiaj coś bardzo ważnego załatwić i musiałam się udać do takich mocno turystycznych miejsc. Oczywiście, bardzo się tego obawiałam, bo śledzę informacje na temat wirusa, który panuje prawie wszędzie”

– wyznała przerażona Klaudia El Dursi.

Zobacz również: Koszmarne wieści. Chory celowo zarażał koronawirusem

„Pojechałam w to miejsce, które odwiedzałam wiele razy, gdzie zawsze było tłoczno, gwarno i było pełno ludzi i podjeżdżam samochodem, a tam nie było nikogo. Część sklepów było pozamykanych, restauracje były puste. Na ulicach nie było żywej duszy. To miejsce przerodziło się trochę w takie miasto-widmo”

– opisuje dalej sytuację na wyspie modelka.

„Dopiero jak doświadczyłam tego tak namacalnie, to dopiero do mnie dotarło, jak poważna jest sytuacja. Ja oczywiście zdawałam sobie z tego sprawę, ale póki człowiek tylko o tym czyta, słucha i nie widzi tego na własne oczy, to nie zdaje sobie sprawy tak naprawdę, jak to wygląda. Przestraszyło mnie to strasznie. To, co dzisiaj widziałam, dało mi wiele do myślenia. Mam nadzieje, że lada dzień będę miała szansę wrócić do Polski i jestem ciekawa, co mnie tam zastanie.”

– dodała następnie przerażona prowadząca Hotel Paradise.

Prowadząca program Hotel Paradise Klaudia El Dursi na Instagram pokazała że jest przerażona z powodu koronawirusa jest uwięziona na Bali a tęskni za rodziną
Prowadząca program Hotel Paradise, Klaudia El Dursi, na Instagram pokazała, że jest przerażona, z powodu koronawirusa jest uwięziona na Bali, a tęskni za rodziną. Screen/ YouTube

Źródło: Styl

Polecamy także:

Wstrząsający film: Policja użyła siły wobec kobiety na kwarantannie

Pracownicy uczelni handlowali zwłokami. Makabryczny proceder

Lekarz ostrzegał przed koronawirusem. Był prześladowany

To może Cię również zainteresować:

Rekordowy wzrost zakażeń koronawirusem w Polsce

Szpak we Włoszech. Mamy relację z panującej tam sytuacji

Szok! Wiśniewski już ma nową

loading...

, , , , , ,