Córka Ewy Błaszczyk reaguje na terapię! Przełom po 20 latach?

Ewa Błaszczyk, aktorka znana między innymi z kultowego serialu „Zmiennicy” 20 lat temu usunęła się w cień, bowiem jej córka miała wypadek i jest w śpiączce. Całą energię Błaszczyk poświęciła na opiekę nad córką, założyła nawet fundację Akogo oraz klinikę „Budzik” zajmującą się wybudzaniem chorych ze śpiączki. Teraz, po latach, Ewa Błaszczyk poinformowała, że jej córka w końcu reaguje na terapię!

Ewa Błaszczyk jest niesamowicie silną kobietą

20 lat temu Ewa Błaszczyk doświadczyła tragedii, bo jej córka znalazła się w śpiączce. Teraz córka Błaszczyk znów reaguje, a jest to zasługa fundacji Akogo
fot.: Ewa Błaszczyk, Anna Lewandowska, screen/ Instagram

Ewa Błaszczyk 20 lat temu zdecydowała się porzucić karierę i zająć się tylko tym, by jej córka, która znajduje się w śpiączce, jak najszybciej wróciła do zdrowia. Teraz, dwie dekady później, jej starania w końcu przynoszą rezultaty, bowiem, jak poinformowała sama Błaszczyk, jej córka powoli reaguje na terapię. To przełomowy moment i dowód na to, że nie wolno tracić nadziei, bo trud w końcu się opłaci.

To, że dziewczyna w końcu zaczyna się budzić, to zasługa ciężkiej i regularnej pracy jej matki, ale także całej fundacji Akogo oraz kliniki „Budzik”, którą założyła Ewa Błaszczyk. Fundacja i klinika zajmują się pomocom dzieciom w śpiączce i zapewniają im fachową opiekę.

Ewa Błaszczyk nie ustaje w walce, by jej córka wróciła do zdrowia

Mają już zresztą na koncie liczne sukcesy, jakimi są wybudzeni pacjenci. Czyżby teraz w końcu przyszedł czas, by i Ewa Błaszczyk, założycielka obu instytucji, również doświadczyła szczęścia, jakim byłby fakt, gdyby jej córka obudziła się po 20 latach?

Czytaj też: Lubnauer zbłaźniła się u Mazurka. Ręce opadają

Być może stanie się to już niebawem, bowiem mózg dziewczyny coraz lepiej reaguje na stymulację i generuje fale, jakich nie generował od wielu lat. Wszyscy trzymamy kciuk, by Ewa Błaszczyk i jej córka zaznały w końcu spokoju i zdrowia.

źródło: pikio

POLECAMY:

Ostatni wpis Przybylskiej na Insta. Jest tam do dziś, wzruszające

Ostateczna decyzja ws. Królikowskiego zapadła! Właśnie przekazali wieści

Problemy Kurdej-Szatan podczas powrotu z wakacji! Zostali zatrzymani

Epidemia Koronawirusa: rozpoczął się śmiertelny wyścig

Marta Manowska załamała się, wylał się na nią nieprawdopodobny hejt

Woźniak-Starak ogłosiła szokującą decyzję! Nikt się tego nie spodziewał

, , ,