Fani nie dowierzają! Gwiazdor Polsatu usiłował zgwałcić własną babcię! Uderzał nią o ścianę

Kilka dni temu media obiegła wiadomość o śmierci Romana Paszkowskiego, bohatera popularnego programu „Chłopaki do wzięcia” zwanego Napoleonem. Teraz na jaw wyszła kolejna wstrząsająca informacja. „Gazeta Krakowska” poinformowała, że inny z bohaterów show Polsatu został skazany za próbę gwałtu na swojej 79-letniej babci.

Skazał Sąd Okręgowy w Tarnowie w listopadzie 2017 roku skazał 29-latka na trzy lata pozbawienia wolności oraz zakazał mu też przez 10 lat zbliżać się do poszkodowanej kobiety na odległość 30 metrów.

Mężczyzna próbował zgwałcić swoją babcię w listopadzie 2016 roku w jednej z podtarnowskich miejscowości. Bohater „Chłopaków do wzięcia” przyszedł do niej na obiad. Był wówczas pod wpływem alkoholu. Wcześniej wypił razem z kolegą litr wódki.

29-latek był bardzo brutalny. Bił swoją babcię po głowie i rzucił ją o ścianę. Staruszka zaproponowała mu wtedy pieniądze, by poszedł do agencji towarzyskiej. Mężczyzna jednak odmówił i dalej dobierał się do babci – czytamy w „Gazecie Krakowskiej”.

Kobiecie udało się na szczęście uciec i schronić u sąsiadów. Ci zaniepokojeni wezwali policję, która zatrzymała krewkiego wnuka.

Prokuratura żądała 6 lat pozbawienia wolności. Sąd Apelacyjny w Krakowie podtrzymał jednak wyrok niższej instancji. Orzeczenie jest prawomocne.

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →