Dramat ukochanego przez widzów aktora „Ranczo”! To koszmar

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Franciszek Pieczka, jeden z najbardziej lubianych aktorów grających w popularnym serialu TVP – „Ranczo” jest chory. Jak donosi „Super Express” Franciszek Pieczka ma poważne problemy, a choroba daje mu się we znaki – w krótkim okresie czasu prawie całkiem stracił słuch. Widzowie „Ranczo” zwracają uwagę, że to już kolejna osoba z kultowego serialu, która może nie pojawić się w kolejnych sezonach. Nagle pogarszający się stan Zdrowia Królikowskiego (Kusy), którego choroba zaatakowała nagle, a teraz coraz gorsze informacje o Pieczce. Co dalej z „Ranczo” i czy dalej grać w nim będzie Królikowski i Pieczka?

Czytaj też: Policja odnalazła poćwiartowane zwłoki w Warcie. Gdy zajrzeli do szopy – zamarli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Super Express ujawniając informację powołał się na słowa przyjaciela Franciszka Pieczki – bowiem twierdzi on, że jest bardzo źle, a choroba na tyle się rozwinęła, że aktor zrezygnował już nawet z telefonu stacjonarnego.

Franciszek Pieczka i Paweł Królikowski mogą nie zagrać w „Ranczo” – choroba zaatakowała nagle

W obliczu tych informacji nie wiadomo czy Stanisław Pieczka nadal będzie występował w produkcji TVP – „Ranczo”. Dla widzów to byłby poważny cios, gdyż pod koniec zeszłego roku również Paweł Królikowski przeszedł ciężkie chwile – choroba również nagle go zaatakowała.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Czytaj też: Tym razem Biedroń ostro przesadził! Zaatakował Dudę

Jednakże dobrą informacją jest to, że produkcja serialu „Ranczo” miała jasno powiedzieć, że jeżeli Franciszek Pieczka będzie czegoś potrzebował na planie – będzie to miał. Według osoby ściśle związanej z produkcją serialu, wszystkim zależy, aby aktor grał, stąd deklaracja o dostosowaniu planu do jego potrzeb.

Franciszek Pieczka, Paweł Królikowski i dalsza gra w "Ranczo" produkcji TVP - obu aktorów choroba zaatakowała nagle, stan zdrowia Królikowskiego...
Franciszek Pieczka, Paweł Królikowski i dalsza gra w „Ranczo” produkcji TVP – obu aktorów choroba zaatakowała nagle, stan zdrowia Królikowskiego…

Fani serialu „Ranczo” coraz częściej wspominają o jakiejś „klątwie” która wisi nad produkcją TVP. Przypomnijmy bowiem, że parę lat temu zmarł główny producent serialu, teraz Paweł Królikowski i jego nagła choroba postawiły znak zapytania nad dalszymi odcinkami. Również Franciszek Pieczka może niedługo przestać grać w „Ranczo” ze względu właśnie na swoje dolegliwości.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Franciszek Pieczka obchodził 18 stycznia swoje 92. urodziny. Znamy go m.in. z „Matki Joanny od Aniołów”, „Czterech pancernych i psa”, „Wesela”, „Perły w koronie”, „Chłopów”, „Ziemi obiecanej”, „Konopielki”, „Jańcia Wodnika”, „Quo vadis” i „Rancza”. Kawaler Orderu Orła Białego. Honorowy obywatel gminy Godów. Żoną aktora przez 50 lat była Henryka, która zmarła w 2004 r. Mają córkę Ilonę i syna Piotra.

źródło: SE

POLECAMY:

Wałęsa oszalał! Namawia Polaków do ostateczności
Szok! Michał Szpak i znana gwiazda zostaną rodziną!
Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała kto jest ojcem
Frasyniuk bezczelnie zaatakował zmarłego ojca premiera – Morawiecki go rozszarpał
Izrael ujawnił prawdziwy cel Putina! Chodzi o Polskę
Gessler dodała zdjęcie na Insta – szybko sprowadzili ją na ziemię
Siwiec spaliła się ze wstydu! Nie zauważyła jednego szczegółu
Maffashion pokazała gorące zdjęcia! Co za ciało
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →