Widzowie w szoku! Królowa Życia jest w ciąży – wyznała kto jest ojcem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

“Królowe Życia” to program emitowany przez stację TTV, który bije rekordy popularności – niekwestionowaną gwiazdą jest tam Dagmara oraz jej przyjaciele Jacek i Edzia – teraz media obiegła szokująca wiadomość, bowiem bohaterka programu jest w ciąży. Kolejnym szokiem dla widzów programu TTV był fakt, że Jacek wcale nie jest ojcem. O co w tym wszystkim chodzi?

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Francuz pokazał nagranie z Polski. Dziś to hit internetu! (wideo)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Długo zastanawiano się i spekulowano, czy gwiazda programu TTV “Królowe życia” jest w ciąży. Plotkom nie było końca zarówno Dagmara, Edzia, jak i Jacek milczeli w tej kwestii. Teraz karty zostały odkryte, bowiem nowinę o ciąży potwierdziła sama zainteresowana. Szokującym jest jednak fakt, że to wcale nie Jacek jest ojcem.

Dagmara, Jacek i Edzia z “Królowe Życia” stali się ulubieńcami widzów. To właśnie ich perypetie są najczęściej śledzone i komentowane w sieci. Po fali spekulacji na temat tego, czy bohaterka jest w ciąży, prawda ujrzała światło dzienne. Sama zainteresowana potwierdziła fakt, że spodziewa się dziecka.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Lara Gessler chodzi nago? Pokazała zdjęcia!

Po dłuższym czasie domysłów i spekulacji odpowiedź na nurtujące wszystkich pytanie przyszła sama. W trakcie siódmego sezonu programu “Królowe Życia” (TTV) potwierdzono, że Edzia jest w ciąży. Radości nie było końca. O tym, że w ich “paczce” pojawi się niedługo dziecko Dagmara również dowiedziała się zupełnie przypadkiem!

Edzia z “Królowe Życia” jest w ciąży – Jacek nie jest ojcem?

Dagmara, Edzia i Jacek to bohaterowie show TTv "Królowe Życia", teraz przyszła wiadomośc o tym że bohaterka jest w ciąży!
Dagmara, Edzia i Jacek to bohaterowie show TTV “Królowe Życia”, teraz przyszła wiadomość o tym, że bohaterka jest w ciąży!

Gdy jeszcze zastanawiano się nad tym, czy Edzia faktycznie jest w ciąży twierdzono, że to właśnie Jacek, jej wieloletni przyjaciel jest ojcem. Nic bardziej mylnego. Ogromnym zaskoczeniem było, gdy bohaterka programu oznajmiła, że ojcem dziecka jest zupełnie inny mężczyzna. Wraz z tą nowiną przyszła kolejna, bowiem Edzia zakomunikowała, że już wkrótce weźmie ślub. I to w Wenecji!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

ZOBACZ TAKŻE: Mandaryna dobija Wiśniewskiego. Powiedziała co myśli

Pomimo nalegań ze strony ciekawskich widzów bohaterka programu “Królowe Życia” chce póki co trzymać swojego wybranka z dala od błysków fleszy i kamer. Jednakże i tu dla fanów show TTV jest dobra wiadomość, bowiem już zapowiedziano, że przyszły tata pojawi się wkrótce na antenie.

Dagmara, Edzia i Jacek to bohaterowie show TTv "Królowe Życia", teraz przyszła wiadomośc o tym że bohaterka jest w ciąży!
Dagmara, Edzia i Jacek to bohaterowie show TTV „Królowe Życia”, teraz przyszła wiadomość o tym, że bohaterka jest w ciąży!

źródło: Pikio.pl

Zobacz również:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →