Szok! Michał Szpak i znana gwiazda zostaną rodziną!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak zaskoczył swoich fanów  – juror “The Voice of Poland” ogłosił, że chce stworzyć rodzinę ze znaną celebrytką jaką jest Paulina Biernat – para poznała się 8 lat temu za kulisami produkcji telewizji Polsat “Taniec z Gwiazdami”. Nikt się tego nie spodziewał, a przynajmniej nie od strony osoby innej niż sami zainteresowani.

Michał Szpak i Paulina Biernat są sobie bardzo bliscy od jakiegoś czasu. Tancerka programu “Taniec z Gwiazdami” wyznała, że ona i Michał Szpak chcą stworzyć szczęśliwą rodzinę.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Media w Polsce zajmujące się życiem gwiazd rozpisują się na ten temat. Nikt nie podziewał się, że zwykła znajomość przerodzi się w tak wielką i szczerą przyjaźń. Michał Szpak (The Voice of Poland) orz Paulina Biernat (Taniec z Gwiazdami) szybko znaleźli wspólny język, jednakże nikt nie spodziewał się, że ich znajomość przerodzi się w coś takiego jak najszczersza przyjaźń. Zarówno Michał jak i Paulina zgodnie mówią, że dla siebie zrobili by praktycznie wszystko. Są sobie bardzo oddani.

– To jest taka przyjaźń, która się wywiązała 8 lat temu. Jesteśmy dowodem na to, że przyjaźń w show-biznesie trwa i jest możliwa. Nie wygrałam żadnej kuli w Tańcu z Gwiazdami, (…) ale wygrałam coś znacznie ważniejszego. Wygrałam przyjaźń z Michałem Szpakiem. To jest coś naprawdę niebywałego – powiedziała Paulina Biernat w rozmowie z Jastrząb Post.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Michał Szpak z The Voice of Poland i znana celebrytka razem? Paulina wyjaśnia

Michał Szpak zaskoczył  – juror “The Voice of Poland” ogłosił, że chce stworzyć rodzinę celebrytką jaką jest Paulina Biernat (Taniec z Gwiazdami), Instagram
Michał Szpak zaskoczył – juror “The Voice of Poland” ogłosił, że chce stworzyć rodzinę celebrytką jaką jest Paulina Biernat (Taniec z Gwiazdami), Instagram

Portale plotkarskie w Polsce rozpisują się na ich temat. Michał Szpak juror “The Voice of Poland” i Paulina Biernat z “Taniec z Gwizdami” są naprawdę razem? Powstają liczne spekulacje, że para może być razem. Tym razem na domysłach się nie skończy, bowiem Paulina Biernat wszystko od razu, osobiście wyjaśniła.

Liczne wspólne zdjęcia, miłe podpisy, komentarze – czy naprawdę są razem i czy mają stworzyć rodzinę? W rozmowie z  Jastrząb Post Paulina Biernat ujawniła, że faktycznie za jakiś czas zostaną rodziną. O co chodzi?

– Wiadomo, że jeżeli jesteśmy razem widywani, to będzie się o media obijało. My wiemy, jak jest między nami, nasze rodziny wiedzą, jak jest między nami. Śmiejemy się, że w przyszłości Michał będzie chrzestnym moich dzieci, więc i tak będzie w rodzinie – powiedziała wprost.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zobacz również:

Potwierdzone: Macron przyjeżdża do Polski. Jaki jest cel wizyty?
Szok! Kuba Wojewódzki ogłosił to oficjalnie! Chodzi o dziecko!
Francja na skraju upadku! Służby straciły kontrolę. Przerażające dane
Gdańsk: Rozpędzony samochód wjechał w ludzi
Brawo! Jest ostra reakcja Andrzeja Dudy. To usłyszała cała Europa

Tgs:Michał Szpak The Voice of Poland

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →