Straszna wpadka Gąsiewskiej! W sieci zawrzało

Udostępnij:

Instagram to miejsce, do którego gwiazdy udają się, aby ogrzać się w blasku swojej sławy i uwielbienia fanów. Jednak raz na jakiś czas trafia się tam ktoś, kto nie chce grać w tę grę według ogólnie przyjętych zasad, tylko wali prosto z mostu niewygodną prawdę. Taki przypadek spotkał właśnie gwiazdę seriali TVP2 „Rodzinka pl” i „Barwy szczęścia”. Wiktoria Gąsiewska – bo o niej tu mowa – usłyszała od jednej z osób obserwujących jej profil, że ma krzywe brwi.

Wizerunek to dla gwiazdy rzecz podstawowa. Zwyczajni ludzie mogą sobie pozwolić na niedoskonałości, ale gwiazdom nie wybaczamy tego typu potknięć. Wiktoria Gąsiewska ma to szczęście, że na jej wizerunku nie było do tej pory żadnych większych plam, jednak teraz – za sprawą brwi – może się to zmienić.

Czytaj też: Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania

Gwiazda seriali TVP2 „Barwy szczęścia” i „Rodzinka pl” wrzuciła na swój Instagram fotografię reklamującą perfumy. Widać na niej skąpo obraną aktorkę trzymającą flakonik, ale uwagę części fanów przykuło coś zupełnie innego.

Gąsiewska ma krzywe brwi?

"Gąsiewska ma krzywe brwi!" krzyczy Instagram. Wizerunkowa wpadka gwiazdy serialy TVP2 "Rodzinka pl" i "Barwy szczęścia".
fot.: Wiktoria Gąsiewska, screen/ Instagram

Na zdjęciu na portalu Instagram Gąsiewska ma wyraźnie krzywe brwi. Wyglądają, jakby były nierówno wyregulowane, bowiem z jednej strony twarzy ciągną się eleganckim łukiem a z drugiej – są bardziej płaskie. Ten szczegół – gdy już się go zauważy – burzy całą koncepcję zdjęcia, bo zupełnie odciąga uwagę widza od sedna, czyli reklamowanego produktu.

Czytaj też: Wiśniewski i Sławomir skoczyli sobie do gardeł?! Interweniowała ochrona!

Pozostaje zadać pytanie: czy nikt nie zauważył, że Gąsiewska ma na zdjęciu nierówne brwi? Przecież takie rzeczy można poprawić nawet podczas późniejszej edycji zdjęcia. I pytanie drugie: czy Gąsiewska robiła sobie brwi u osiedlowej kosmetyczki? Można by pomyśleć, że gwiazdę jej formatu stać na bardziej profesjonalną usługę.

źródło: Instagram

POLECAMY:

Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!
Weronika Rosati w bardzo skąpym bikini! Widać wszystko
Edyta Górniak zrobi to na oczach wszystkich! Po raz pierwszy w historii
Julia Wieniawa stosuje botoks? Prawda wyszła na jaw
Edyta Górniak straciła rozum? To co zrobiła wkurzyło jej fanów

, , , , ,