Gwiazda Ranczo przeszła metamorfozę! Jest nie do poznania

Udostępnij:

Wioletta Arlak,  Cezary Żak, Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski to bez wątpienia największe gwiazdy serialu Ranczo TVP. Aktualnie wszyscy oczekują na ekranizacje kinową serialu pt. „Ranczo zemsta Wiedźm”, lecz to nie jedyna sensacja związana z popularnym serialem. Okazuje się bowiem,  że jedna z głównych aktorek serialu przeszła olbrzymią metamorfozę. Dziś byłoby ją bardzo ciężko poznać. Domyślacie się już o kogo może chodzić?

Czytaj też: Romans Wojewódzki – Mucha. Kuba się wygadał?

Serial Ranczo to bez wątpienia jeden z,największych hitów telewizji publicznej ostatnich lat. Wioletta Arlak,  Cezary Żak, Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski to bez wątpienia największe gwiazdy serialu, który aktualnie czeka na swoją ekranizacje kinową  pt. Ranczo zemsta Wiedźm.  Akcja kultowej komedii  rozgrywa się w fikcyjnej, niewielkiej miejscowości Wilkowyje, położonej w okolicach Radzynia Podlaskiego. Głównymi postaciami są Lucy Wilska (Ilona Ostrowska), Piotr Kozioł (Cezary Żak) oraz  również wójtowa,  w którą wciela się Wioletta Arlak, która w ostatnim czasie przeszła olbrzymią metamorfozę.

Czytaj też: Masakra! Kurdej Szatan ostro przesadziła. Fani wściekli

Wioletta Arlak,  Cezary Żak, Ilona Ostrowska i Paweł Królikowski to największe gwiazdy serialu Ranczo TVP.  Wszyscy oczekują na "Ranczo zemsta Wiedźm"
Wioletta Arlak/ screen YouTube

Violetta Arlak w bardzo krótkim czasie straciła wyraźnie na wadze. Dla widzów z pewnością było to niemałe zaskoczenie, ponieważ należy w tym miejscu zaznaczyć,  że aktorka po zakończeniu produkcji serialu Ranczo pojawia się bardzo rzadko na małym i dużym ekranie. Jednak warto dodać,  że Wioletta Arlak nie jest jedyną gwiazdą,  która postanowiła coś zrobić ze swoją wagą. Wśród nich jest między innymi Patryk Vega, Beata Gadka,  Anna Mucha i Cezary Żak.

Kim jest Wioletta Arlak?


Wioletta Arlak to aktorka,  która w latach 1992–2003 występowała w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach i stała się ulubienicą publiczności kieleckiej. W 1995 roku zdała pomyślnie egzamin eksternistyczny. W roku 2006 wystąpiła na scenie krakowskiego Teatru Scena STU w przedstawieniu Witkacego Matka jako Zofia Plejtus. Aktorka wystąpiła w wielu produkcjach filmowych i telewizyjnych,  a wśród nich są między innymi: Kasia i Tomek, Na dobre i na złe, Lokatorzy, Plebania, Niania, Hela w opałach, Ranczo i Ranczo Wilkowyje, Tajemnica twierdzy szyfrów, M jak miłość.

POLECAMY:

Polaków wryło! Wojewódzki ujawnił wielki sekret- co na to Górski?
Wiśniewski chwali się synem! Będzie jak tata?
Magda Gessler się nim nie chwali. Nie uwierzycie kim dla niej jest!
Skandal w Rolnik szuka Żony! Internauci oburzeni!
Fanom puściły nerwy! Okrutni wobec Rozenek i Lis! Bez litości

, , ,