Basia Kurdej Szatan się nim pochwaliła. Fani są zachwyceni!

Udostępnij:

Barbara Kurdej Szatan i jej ojciec (Janusz Kurdej Szatan) robią furorę wśród fanów telewizji Polsat i show Taniec z Gwiazdami. Ojciec aktorki postanowił jej towarzyszyć podczas ostatniego występu w popularnym programie. Po występie oboje udzielili wywiadów,  w których odnieśli się między innymi do swoich wzajemnych relacji oraz przede wszystkim ostatniego występu gwiazdy serialów telewizyjnych M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Co o swoich relacjach z ojcem mówi znana aktorka?

Barbara Kurdej Szatan i Janusz Kurdej

Czytaj też: Wiśniewski chwali się synem! Będzie jak tata?

Barbara Kurdej Szatan to bez wątpienia jedna z największych gwiazd serialu M jak Miłość oraz W Rytmie Serca. Aktorka w latach 2008–2010 pracowała dla Teatru Nowego im. Tadeusza Łomnickiego w Poznaniu. Od 2010 występuje w Teatrze 6. piętro. Z kolei od 2015 również w Krakowskim Teatrze Variété. W 2014 zagrała główną rolę w komedii romantycznej Dzień dobry, kocham cię!, do którego nagrała również utwór o tym samym tytule. Od 2014 wciela się w rolę Joanny Chodakowskiej w serialu TVP2 M jak miłość. W tym czasie aktorka prowadziła również szereg programów rozrywkowych TVP,  a wśród nich były Kocham Cię Polsko oraz The Voice of Poland.

Czytaj też: Magda Gessler się nim nie chwali. Nie uwierzycie kim dla niej jest!

Aktualnie Barbara Kurdej Szatan i jej ojciec (Janusz Kurdej) robią furorę wśród fanów telewizji Polsat i show Taniec z Gwiazdami. Ojciec aktorki postanowił jej towarzyszyć podczas ostatniego występu w popularnym programie. Po wszystkim aktorka wraz z tatą postanowiła skomentować swoje relację z nim,  który bez wątpienia jest dla niej bardzo ważną osobą. Oto fragment wywiadu przeprowadzonego z Januszem Kurdej i jego córką Barbarą Kurdej Szatan.

Barbara Kurdej Szatan i jej ojciec (Janusz Kurdej) robią furorę wśród fanów telewizji Polsat i show Taniec z Gwiazdami. M jak Miłość
Barbara Kurdej Szatan i Tata/ screen YouTube

Tata nas uczył, mnie i moją siostrę jeździć na nartach, na rowerze. Zadbał o to, żebyśmy były aktywne fizycznie – mówi Barbara Kurdej-Szatan. Z kolei mama Basi Kurdej Szatan miała kłaść nacisk na rozwój wokalny swoich córek. – Tak się rodzice podzielili, ale tak naprawdę zewsząd chyba się zebrał u nas ten talent.

Okazało się także, że tata Basi ma tremę przed kamerami.

Była lekka trema na próbie kamerowej, a później było już kompletnie na luzie

– mówi Janusz Kurdej.

– Tata zaprezentował się świetnie i jestem z niego bardzo dumna. Ale byłam naprawdę zadziwiona, że na takim luzie. Chociaż widziałam w nim emocje i podekscytowanie tą całą machiną – mówi Barbara Kurdej Szatan.

tag: polsat

POLECAMY:

Skandal w Rolnik szuka Żony! Internauci oburzeni!
Fanom puściły nerwy! Okrutni wobec Rozenek i Lis! Bez litości
Ludzie w szoku! Wstydliwy sekret Wieniawy wyszedł na jaw?
Wielki sukces Dody! Fani oniemieli
Wydało się! Mucha i Wojewódzki razem? Mamy kolejny dowód!


, , ,