Magda Gessler przegrała. Gwiazda TVN jest w potężnym szoku!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler ponownie nie otrzymała gwiazdki Michelin? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje może mocno zazdrościć swojemu koledze po fachu, którym jest Wojciech Modest Amaro. Znany restaurator oraz do niedawna także prowadzący program Hells Kitchen ponownie osiągnął olbrzymi sukces w swojej ukochanej branży. Niestety tego samego nastroju nie może okazać Magda Gessler, która mimo starań znowu będzie musiała poczekać rok na ponowny werdykt. Co spowodowało, że Magda Gessler jednak nie otrzymała prestiżowej nagrody?

Czytaj też: Szok w Rolnik szuka Żony. Zostawił wybrankę dla byłej!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje – Magda Gessler to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych osobistości polskiego świata show biznesu. Od lat Pani Magda uchodzi za osobę, która na temat gastronomii wie praktycznie wszystko. Restauratorka doświadczenie zdobywała przez lata za sprawą przede wszystkim prowadzenia licznych restauracji oraz zamiłowania do kuchni. Gwiazda aktualnie prowadzi wiele bardzo wysoko cenionych lokali, lecz jak do tej pory żadnemu z nich nie udało się zdobyć prestiżowej gwiazdki Michelin. Według gwiazdy problem tkwi przede wszystkim nie w sposobie przygotowania dań, lecz w wystroju lokali. Akurat restaurację celebrytki są głównie utrzymywane w duchu biesiadnym. Natomiast, aby otrzymać wyróżnienie Michelin należy głównie utrzymywać lokal w bardzo eleganckim stylu.

Magda Gessler i gwiazdka Michelin. Wojciech Modest Amaro ponownie triumfuje

Magda Gessler nie otrzymała gwiazdki Michelin? Gwiazda TVN i Kuchenne Rewolucje może mocno zazdrościć koledze z branży,  którym jest Wojciech Modest Amaro.
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: TVP podjęło decyzję. Marlena i Seweryn wyrzuceni?!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Gwiazdka Michelin jest to jednak pewnego rodzaju tortura. Zobowiązuje, by być na miejscu; tam jest ogromna dyscyplina. Lubię inne restauracje, bardziej biesiadne” – twierdziła w jednym z wywiadów Magda Gessler. Niestety i w tym roku gwiazda nie zdołała dorównać Wojciechowi Modestowi Amaro, który kolejny rok z rzędu został wyróżniony nagrodą Michelin. Czy w najbliższej przyszłości restauratorka podoła wyzwaniu i osiągnie swój cichy cel?

„Nagroda Michelin to najważniejsze wyróżnienie w gastronomii. Każda restauracja, która znajduje się w przewodniku to gwarancja jakości, smaku, koloru, zapachu, stylu i profesjonalnej obsługi. Moja restauracja U Fukiera w tym roku ponownie otrzymała dwa komplety sztućców!!! Efekt ciężkiej pracy mojej i całego zespołu!” – napisała Magda pod zdjęciem z Wojciechem Amaro.

POLECAMY TAKŻE:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Wojewódzki ostro o Kościele Katolickim. Padły mocne słowa!
Dominika Tajner zrozpaczona! To był zły czas
Rosati i Wendzikowska zmieszane z błotem! Ludziom puściły nerwy
Wojewódzki i Mucha jednak razem! Mamy dowód
Julia Wieniawa znów to zrobiła! Pokazała wszystko
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →