Magda Gessler o starcie w wyborach prezydenckich. Podjęła decyzję

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler jako prezydent? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zaskakuje na portalu Instagram. Restauratorka jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej codzienne poczynania obserwuje blisko milion osób. Niedawno głośno było o ewentualnym starcie restauratorki w majowych wyborach. Fani bardzo aktywnie starają się przekonać gwiazdę do tego ruchu. Nie ulega wątpliwości, że ewentualne kandydowanie byłoby związane ze sporymi nakładami finansowymi. Na dodatek swój start w wyborach już zapowiedział inny dziennikarz TVN – Szymon Hołownia.

Magda Gessler jako prezydent?

Magda Gessler to bez wątpienia jedna z największych gwiazd stacji TVN i show Kuchenne Rewolucje. Restauratorka na antenie stacji TVN występuje od prawie dekady. Jej wielka kariera rozpoczęła się w 2010 roku. Od tamtego czasu jest przede wszystkim związana z licznymi programami gastronomicznymi takimi jak wcześniej wspomniane Kuchenne Rewolucje oraz MasterChef czy od niedawna Sexy Kuchnia Magdy Gessler na kanale Food Network Polska. Z kolei z niedawnych plotek wynika, że gwiazda miałaby startować w najbliższych wyborach. Czy do tego dojdzie?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Magda Gessler jako prezydent? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zaskakuje na portalu Instagram. Czy wystartuje na prezydenta?
Magda Gessler/ screen YouTube

Czytaj też: Anna Mucha w tej kreacji zatrzymała Internet! Widać niemal wszystko!

Magda Gessler już kilkukrotnie mówiła i pisała o swoim ewentualnym wejściu do świata polskiej polityki. Rok temu stwierdziła, że bardzo chętnie zostałaby ministrem w rządzie. Teraz fani bardzo aktywnie namawiają gwiazdę, aby ogłosiła swój start w wyborach. Na jedną z takich próśb zdecydowała się odpowiedzieć publicznie. – Pani Magdo niech pani startuje w wyborach prezydenckich. Skoro pan Hołownia może, to pani tym bardziej – napisała fanka. – Już nie… Teraz robię youtuby – odpisała gwiazda telewizji. Czyżby chęć startu nagle opadła u gwiazdy TVN?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kim jest Magda Gessler?

Czytaj też: Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sumy wprost powalają!

Magda Gessler to przede wszystkim wielka gwiazda polskiej telewizji. Przez wiele lat zajmowała się prowadzeniem licznych restauracji. Zdobyte doświadczenie skutkowało propozycją pracy w komercyjnej stacji TVN, w której to od 2010 roku prowadzi program Kuchenne Rewolucje. Prócz pracy w mediach Magda Gessler prowadzi szereg interesów wśród których możemy wyróżnić między innymi sieć restauracji oraz własną firmę zajmującą się produkcją lodów.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!
Justyna Żyła o reakcji syna na nagie zdjęcie w…
To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)
Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!
Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →