Julia Wieniawa zdradziła swój sekret! Ta informacja was zszokuje!

Julia Wieniawa i jej rodzina to temat, którym bez wątpienia interesują się fani młodej gwiazdy TVP i serialu Rodzinka PL. Wieniawa zyskała sławę dzięki przede wszystkim serialowi o rodzinie Boskich. Dziś poszerza swoje horyzonty. Możemy ją ujrzeć również w serialu „Zawsze Warto”, którego emisja odbywa się na antenie telewizji Polsat. Nie ulega wątpliwości, że młoda aktorka jest u szczytów swojej sławy. Jak ten czynnik wpływa na jej rodzinę? Czemu aktorka bardzo rzadko wypowiada się na temat swojego taty?

Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda TVP i telewizji Polsat oraz takich serialów jak Rodzinka PL oraz Zawsze Warto. Karierę zaczęła bardzo wcześnie od występów w produkcji odpowiadającej o perypetiach rodziny Boskich. Dziś prócz aktorstwa zajmuję się również branżą muzyczną, lecz można powiedzieć, że jest to na obecną chwilę jedynie dodatek do jej kariery. Jak w tak napiętym grafiku wygląda jej życie prywatne i rodzinne?

Wieniawa i jej rodzina

Julia Wieniawa i jej rodzina to temat, którym bez wątpienia interesują się fani młodej gwiazdy TVP i serialu Rodzinka PL oraz Zawsze Warto i Polsat...
Julia Wieniawa/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: To co zrobił Wiśniewski jest odrażające! Zmieszali go z błotem (wideo)

-Moja rodzina jest nie tyle ważna, co wręcz najważniejsza. Z mamą mam cudowny kontakt, zawsze była przy mnie. W szkole potrafiła o mnie zawalczyć, a kiedy miałam pierwszych menedżerów, pilnowała, by nikt mnie nie skrzywdził i nie oszukał. W ubiegłym roku poprosiłam, by oficjalnie została moją menedżerką, i to była najlepsza decyzja, jaką podjęłam. Nikomu bardziej nie ufam niż jej. Odkąd razem pracujemy, spędzamy ze sobą więcej czasu niż kiedykolwiek. Gdziekolwiek jadę, proszę, by pojechała ze mną. Dzięki temu mamy mnóstwo pięknych wspomnień. No i stałyśmy się sobie bliższe. – mówiła Julia Wieniawa.

CZYTAJ TAKŻE: Panowie lepiej usiądźcie. Maffashion niemal nago w sieci!

Julia Wieniawa i jej rodzina: Kim jest tata znanej aktorki?

  • Mój tata jest malarzem, wykładowcą. Jak większość dzieci rozwiedzionych rodziców, spędzałam z nim czas co dwa tygodnie. Ale im jestem starsza, tym mamy lepszy kontakt. Mój tata jest wspaniałym człowiekiem, ma ogromną wiedzę. Myślę, że to po nim mam artystyczną duszę i mnóstwo empatii. Zawsze stoi za mną murem. Powtarza, żebym nie zapominała o wartościach, które wyniosłam z domu. Cieszy się z moich sukcesów. Jest dumny, kiedy wypuszczam nowe piosenki, widzi mnie w filmach albo w Teatrze Telewizji. – zdradziła Julia Wieniawa.

źródło: Wieniawa rodzina, Gala

POLECAMY:

Gwiazda TVN jednak się zdecydowała! Hołownia wydał oświadczenie
Oliwia Bieniuk na zdjęciach wygląda jak Ania. Praktycznie nie można ich odróżnić!
Wendzikowska w gorącej sesji! Pokazała stanowczo za dużo!
Big Brother: Emocje sięgają zenitu! Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał
Kryzys Dominiki Tajner. Czy ex-mąż się zlituje?!

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →