Magda Gessler i romans z młodszym mężczyzną. Mąż tego nie wytrzymał

Udostępnij:

Magda Gessler była dwadzieścia lat temu żoną znanego restauratora, którym do dziś jest Piotr Gessler. Para niestety rozstała się z powodu kelnera (Mariusz Diakowski), z którym to Gessler miała romans. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zostawiła męża dla młodszego o ponad 10 lat kelnera. Sprawa była bardzo szeroko poruszana przez media, które wręcz biczowały restauratorkę za swoim czyn względem męża.

Gessler miała romans? Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zostawiła męża dla młodszego

CZYTAJ TEŻ: Joanna Krupa zwyzywana publicznie. Nie mieli dla niej litości

Magda Gessler po śmierci pierwszego męża wróciła do Polski, gdzie poznała dwóch braci, którymi byli Adam i Piotr Gessler. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje niegdyś w jednym z wywiadów podkreśliła, że mogła sobie wybrać albo jednego, albo drugiego. Ostatecznie wybór padł na Adama, z którym po pewnym czasie restauratorka wzięła ślub. W 1989 roku na świat przyszła córka pary restauratorów — Lara Gessler. Niestety małżeństwo gwiazdy rozpadło się z powodu romansu Gessler z jednym z kelnerów pracujących w restauracji małżeństwa. Piotr Gessler dla 100% pewności wynajął detektywa, który potwierdził jego przypuszczenia dotyczące żony. Z tego właśnie powodu para podjęła decyzję o rozwodzie.

Magda Gessler miała romans. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zdradziła męża (Piotr Gessler) z keknerem którym był Mariusz Diakowski.
Magda Gessler miała romans. Gwiazda TVN i show Kuchenne Rewolucje zdradziła męża (Piotr Gessler) z keknerem którym był Mariusz Diakowski.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kuba Wojewódzki wywołał sensację! Tym pojechał do Biedronki

Magda Gessler i Mariusz Diakowski ostatecznie nie przetrwali próby

Kolejno Magda Gessler była w związku ze swoim kochankiem, którym był Mariusz Diakowski. Ich związek nie trwał jednak zbyt długo. Kochankowie rozstali się i każde z nich poszło w swoją stronę. Ich drogi skrzyżowały się jeszcze raz w 2013 roku w sądzie gospodarczym. Wówczas przedmiotem rozprawy były kwestię rozliczeniowe ich dawnego wspólnego interesu.

POLECAMY:

Waldek Kiepski przeżył straszny wypadek! Ledwo uszedł z życiem
Oliwia Bieniuk zszokowała Polaków! Jest nie do poznania
Gessler zagra w popularnym serialu? Fani nie dowierzają
Lech Wałęsa upokorzony publicznie! B. prezydent zmiażdżony
Królowa Elżbieta dostała w twarz! Reakcje bezcenne

loading...
, , , ,

About Redakcja wLocie.pl

View all posts by Redakcja wLocie.pl →