Tak Grabowski skomentował swój rozwód. Nie do wiary

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski, czyli znany wszystkim Ferdek z serialu Świat według Kiepskich zdobył się na wyznanie, które nie każdemu przypadnie do gustu, chodzi o jego rozwód

Czytaj też: Doda ujawnia. To dlatego wyrzucili ją z TVP

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda serialu „Świat według Kiepskich” Andrzej Grabowski odniósł się ostatnio do sytuacji związanej ze swoim życiem prywatnym. W zeszłym roku Grabowski sfinalizował rozwód z Anitą Kruszewską.

Juror programu „Taniec z gwiazdami” doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich nieudanych relacji z kobietami. Każde jego małżeństwo kończyło się niepowodzeniem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Andrzej Grabowski to ceniony polski aktor teatralny i filmowy. Swoją karierę rozpoczynał w Krakowie, w Teatrze im. Juliusza Słowackiego. Widzowie kojarzą go głównie z serialu Polsat „Świat według Kiepskich” oraz ze „Złotopolskich”. Grabowski jest także od lat jurorem w programie „Taniec z gwiazdami”

Zobacz również: Tragedia na koncercie Martyniuka! Ranna kobieta

Choć jego życie zawodowe z pewnością należy do udanych, nie można tego powiedzieć o prywatnym. Grabowski ma na swoim koncie dwa nieudane małżeństwa. To ostatnie było szczególnie trudne ze względu na długi proces sądowy oraz wzajemne oskarżenia małżonków. Grabowski i jego o 18 lat młodsza żona zdecydowali się na rozwód w 2016 roku. Od 2018 roku nie sa już małżeństwem.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Grabowski ostro skomentował swój rozwód

W ostatnim czasie Grabowski odniósł się do swoich niepowodzeń miłosnych:

Wolałbym nie mieć bagażu dwóch małżeństw, dwóch rozwodów. Wolałbym mieć bagaż szczęśliwego małżeństwa, tę samą żonę, która starzeje się razem ze mną, kocha mnie, ja kocham ją. Ale mnie się to nie udało

– żalił się w rozmowie z magazynem Gala.

Ostatnia żona aktora Anita Kruszewska obarczała Grabowskiego winą za rozpad ich małżeństwa .Zarzucała aktorowi ,że po tym jak zachorowała Grabowski nie otrzymywał już tyle uwagi ile oczekiwał i dlatego się z nią rozwiódł .Kruszewska miała ogromny żal, że zostawił ją i zakończył ich małżeństwo w tak bardzo trudnym dla niej czasie.

A do tego jestem z tym wszystkim sama, bo mój mąż twierdzi, że choroby sobie uroiłam. To żenujące. Mój mąż dał w sądzie pokaz buty, zacietrzewienia i kompletnego braku empatii. Podważa kompetencje lekarzy” 

– mówiła z wyrzutem Kruszewska.

Grabowski o swoim życiu uczuciowym

Grabowski odniósł się ostatnio do oskarżeń byłej już żony :  Nie jest prawdą, że porzuciłem chorą żonę. Rozstaliśmy się, kiedy była zdrowa, na trzy miesiące przed jej pierwszym pobytem w szpitalu”.

Czytaj też: Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory!

Aktor poinformował także o tym , był zobowiązany do tego żeby płacić tylko 1600 zł, przelewał jednak swojej żonie na konto 6000 zł, a także opłacał ZUS i rachunki za telefon. Dopiero po ogłoszeniu rozdzielności majątkowej Grabowski przestał płacić. Wyznał także ,że musiał sprzedać wiele rzeczy żeby spłacić kwotę z rozdzielności majątkowej.

Aktor znany z roli Ferdka w serialu Polsat opowiedział też, że według niego powodem przez który rozpadło się jego pierwsze małżeństwo z Anną Tomaszewską była jego wymagająca praca.

A wy jak myślicie, czy Grabowski ożeni się trzeci raz?

Andrzej Grabowski (Ferdek ze Świat według Kiepskich) zdobył się na wyznanie, które nie każdemu przypadnie do gustu, chodzi o jego rozwód
Andrzej Grabowski (Ferdek ze Świat według Kiepskich) zdobył się na wyznanie, które nie każdemu przypadnie do gustu, chodzi o jego rozwód

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Od jutra nowe zasady! Kierowcy mogą dostać ogromne kary. Wystarczy że zapomną o jednej rzeczy

Kolejny skandal w Biedronce! Klienci zostali oszukani

Ferency ostro krytykuje rząd! Ostre słowa pod adresem PiS

Minister Wójcik zmiażdżył Olejnik w jej własnym programie! To poszło na żywo

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →