TVN nagrał wywiad z rzekomo zgwałconą przez Jakimowicza. Internauci: „To się kupy nie trzyma!”

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Gwiazda TVP Jarosław Jakimowicz został oskarżony o gwałt przez jedną z uczestniczek konkursu Miss Generation 2020. Internauci nie dają jednak temu wiary. „To się kupy nie trzyma!” – piszą w komentarzach.

Czytaj również: Co się stało z grobem Kory? Odwiedzający cmentarz musieli to uwiecznić

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Kilka tygodni temu niezależny dziennikarz Piotr Krysiak opublikował na Facebooku bulwersująca sprawę rzekomego gwałtu jednej z polskich gwiazd na uczestniczce konkursu Miss Generation 2020. We wpisie, ani podczas pierwszych wywiadów po publikacji nie padło nazwiska napastnika. Jednak Internauci wysnuli własne podejrzenia.

Padło na twarz Telewizji publicznej Jarosława Jakimowicza, który był obecny podczas konkursu. W sieci zaczęły pojawiać się jego zdjęcia z imprezy. Do tych zarzutów postanowił publicznie odnieść się sam Jakimowicz, który poinformował o złożeniu zarzutów przeciwko Krysiakowi, a takzę zaprzeczył całemu zajściu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jarosław Jakimowicz (TVP) oskarżony o gwałt przez uczestniczkę Miss Generation 2020

Dziennikarze programu „Uwaga” dotarli do potencjalnej ofiary i namówili ją do opowiedzenia historii. Kobieta nie zgodziła się na występ przed kamerami, ale na antenie TVN odczytano jej oświadczenie. Uczestniczka potwierdza w nim, że została przymuszona do seksu z Jarosławem J. Twierdzi nawet, że ma dokumenujące to zajście nagranie.

Nie wiem, dlaczego on się ciągle wypiera. Mam nagranie, które potwierdza, że doszło do seksu. Mówiłam, że tego nie chcę”  

– mówiła w „Uwadze”.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jakimowicz oskarżany o gwałt, czy słusznie?

Organizatorzy konkursu potwierdzają, że Jarosław Jakimowicz był gościem na konkursie. Podkreślają jednak, że kobieta oskarżająca go o gwałt została usunięta z konkursu ze względu na nieodpowiednie zachowanie. Prokuratura zajmująca się sprawą jak na razie nie przesłuchała ani organizatorów, ani potencjalnego sprawcy. Uczestniczka zarzeka się, że nie ma problemu ze złożeniem zeznań w prokuraturze. Wiary w taką wersję wydarzeń nie wykazują jednak Internauci, którzy komentują w sieci całe zajście.

„Czegoś tu nie rozumiem….w jego pokoju spędziła cała noc, żeby potem zostać wyproszona z tego pokoju….oskarża go o gwałt…..czy gdyby jej nie wyrzucił z pokoju o gwałt by nie oskarżyła?, po całej nocy razem….czyli gwałcił ją całą noc, przywiązał do lóżka czy co?, no wybaczcie TVN ale to się kupy nie trzyma….”

„To jak to ma nagrane to dlaczego tego nie przekazała dziennikarzowi aby nam to odtworzył. A w ogóle jak można nagrać gwałt? To ten jej dał czas na włączenie dyktafonu czy też kamerki?”

„Trafiła na oddział ginekologiczny, przeprowadzono obdukcje, no i co wyszło ze to nasienie Jakimowicza?”

W mediach Jarosław Jakimowicz nadal jest oskarżany o gwałt. Wielokrotnie podkreślał, że to mocno niszczy mu życie. Jaka jest więc prawda? Co państwo sądzą o tym wywiadzie i fali oskarżeń?

Źródło: WP

Polecamy również:

To koniec Grzegorza Markowskiego? Jego menedżerka przerwała milczenie

Szokująca „zabawa” nastolatek z Piły. Wszystko nagrały, prawdziwy skandal

Jan Pospieszalski ujawnia! Jest decyzja TVP w sprawie „Warto Rozmawiać”

Przywileje dla zaszczepionych? Polacy zagłosowali. Zaskakujące wyniki sondażu

Pietrek z „Ranczo” już tak nie wygląda, spektakularna metamorfoza

Owsiak ma dość. Podjął ostateczną decyzję względem TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →