Słynny aktor wrzuca przerażające zdjęcia do sieci. Co się z nim dzieje?

Tomasz Dedek, czyli słynny Jędrula z serialu „Rodzina zastępcza” wrzuca niepokojące zdjęcia do sieci: „fryzjer, czy odwyk” – pyta, fani sądzą, że to depresja.

Czytaj też: Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa? To co opublikowała zszokowało

Dedek zdobył największa popularność rolą niezapomnianego Jędruli w kultowym serialu Polsatu pod tytułem „Rodzina Zastępcza”. Aktor jest absolwentem warszawskiej Akademii Teatralnej, zaraz po studiach rozpoczął pracę w Teatrze Ateneum.

Tomasz Dedek pojawiał się tez w innych kultowych produkcjach. Mogliśmy go zobaczyć między innymi w „Przesłuchaniu”, „Psach”, „Pociągu do wolności” czy „Ekstradycji”. Ostatnio zagrał także w filmie „Marcel”.

Jednak to rola przedsiębiorczego Jędruli, męża nierozgarniętej Alutki, którą grała Joanna Trzepiecińska przyniosła mu największy rozgłos. W prywatnym życiu jego żoną od lat jest Magdalena Soczyńska-Dedek.

Jędrula z serialu „Rodzina Zastępcza” cierpi na depresję?

Aktor raczej nigdy nie udzielał się w mediach społecznościowych. Dopiero niedawno zwiększył swoją aktywność na Twitterze. Jednak jego posty budzą pewien niepokój wśród obserwujących go fanów. W szczególności chodzi o zdjęcia, które publikuje.

Aktor wrzuca zdjęcia, na których jest wyraźnie zmęczony, często rozczochrany i zaniedbany. Do tego nieraz towarzyszy mu na nich także alkohol.

Zobacz również: Wiśniewski powiedział co sądzi o PiS! Bardzo ostre słowa

Kolejny dzień i co powiecie fryzjer czy odwyk?

– pyta w podpisie pod zdjęciem artysta.

Czy Dedek (Jędrula, „Rodzina Zastępcza”) ma depresję?

Fani podejrzewają, że Tomasz Dedek cierpi na depresję i coraz bardziej się o niego martwią. A wy co sądzicie o postach aktora? Czy faktycznie wygląda na nich jakby cierpiał na to straszne schorzenie?

Siły i odwagi żeby coś zmienić.

Nie wiem. Śmiać się czy płakać, Panie Tomaszu? A może współczuć?

No nie wygląda to najlepiej…

– komentują zmartwieni użytkownicy portalu społecznościowego Twitter.

Tomasz Dedek, czyli słynny Jędrula z serialu "Rodzina zastępcza" wrzuca niepokojące zdjęcia do sieci: "fryzjer czy odwyk" - pyta, fani sądzą że to depresja
Tomasz Dedek, czyli słynny Jędrula z serialu „Rodzina zastępcza” wrzuca niepokojące zdjęcia do sieci: „fryzjer czy odwyk” – pyta, fani sądzą że to depresja. Screen/ YouTube

Źródło: Interia

Polecamy także:

Latami to ukrywała, gdy tajemnica wyszła na jaw wszyscy zamarli

„Upadek Kabały”: Teoria spiskowa czy jedna z największych tajemnic ludzkości?

Donald Trump: „Wiem w jakim stanie jest Kim Dzong Un”

, , , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →