Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa? To co opublikowała zszokowało

Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa ani szczepienia? Doda publikuje na swoim koncie na portalu Instagram szokujące posty i zachęca do obejrzenia filmu pt „upadek kabały”.

Czytaj też: „Upadek Kabały”: Teoria spiskowa czy jedna z największych tajemnic ludzkości?

Jeszcze kilka tygodni temu Doda należała do grona gwiazd, które mocno angażowały się w akcję #zostanwdomu. Piosenkarka zwracała się wielokrotnie w mediach społecznościowych do swoich fanów, żeby przestrzegali kwarantanny, teraz sytuacja uległa diametralnej zmianie.

Od jakiegoś czasu gwiazda zaczęła jednak udostępnia różnego rodzaju posty, które podważają istnienie pandemii koronawirusa. Warto tutaj zaznaczyć, że profil gwiazdy na Instagramie obserwuje już ponad milion osób, co stanowi solidną podstawę do kształtowania opinii w społeczeństwie.

Gwiazda publikuje różnego rodzaju teorie spiskowe, które podważają istnienie pandemii koronawirusa. Doda zaznacza także że każdy ma prawo do własnego zdania i nie życzy sobie by wyzywano ją od głupców.

Doda znowu szokuje, nie wierzy w pandemię koronawirusa

„Pogromcy teorii spiskowych poczują ulgę ale też zawód bo materiał jest bardzo merytoryczny, rozłożony W sposób przejrzysty, Bazujący na faktach, liczbach i opiniach lekarzy oraz naukowców.Publiczne Wyzywanie od głupców będzie bezpodstawne Chociaż w pierwszej kolejności powinno być niegrzeczne zwłaszcza,że każdy ma prawo do własnego zdania.Trzeba tylko przebrnąć przez pierwsze minuty ekonomii, która nie jest pasjonująca dla wszystkich Zarezerwujcie sobie spokojną godzinę w ten weekend i obejrzyjcie ten materiał. Wiedza i świadomość daje mi poczucie ogromnej wolności mimo iż tak jak Wy wszyscy czuje się jak w potrzasku. Przesyłam Wam dużo miłości i życzę dużo zdrowia! „FAŁSZYWA PANDEMIA” dostepna na yt.”

– napisała pod postem Dorota Rabczewska.

Duża część fanów Dody zgadza się z teoriami jakie przedstawiła na swoim profilu na Instagramie. Znaleźli się jednak tacy, którzy mocną ją za rozprzestrzenianie takich informacji skrytykowali.

Fani krytykują Dodę

„Od kilku dni z przerażeniem oglądam to co publikujesz – bardzo cenię Cię jako artystę, ale to jest już przesada. Na co dzień pracuję jako biolog molekularny i zajmuje się onkologią. Od kilku tygodni w związku z pandemią musiałam się przebranżowić i pomóc przy walce z SARS-CoV-2. Znam statystyki, znam publikacje, sama na co dzień prowadzę teraz badania związane z tym wirusem – zdajesz sobie sprawę jak groźna jest obecna pandemia? Chyba nie bardzo. A jeszcze groźniejsze, bo opłakane w skutkach jest bagatelizowanie problemu i snucie teorii spiskowych. Przez takie brednie lekarze, diagności naukowcy muszą teraz siedzieć w pracy 24/7. Zachęcam do zapoznania się z publikacjami naukowymi, a nie paranaukowymi bredniami.”

– bez litości karci Dodę jeden z internautów.

Zobacz również: Latami to ukrywała, gdy tajemnica wyszła na jaw wszyscy zamarli

Doda podkreśliła ostatnio, że przestała się izolować i nie nosi już maseczki. Jak wyznała piosenkarska zrobiła to ze względów zdrowotnych, gdyż w maseczce miała problemy z oddychaniem.

Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa ani szczepienia? Doda publikuje na swoim koncie na Instagram szokujące posty i zachęca do obejrzenia "upadek kabały"
Doda nie wierzy w pandemię koronawirusa ani szczepienia? Doda publikuje na swoim koncie na Instagram szokujące posty i zachęca do obejrzenia „upadek kabały”. Screen/ YouTube

Źródło: Radio ZET

Polecamy także:

Kim Dzong Un nie żyje? Jego doradca ujawnił prawdę

Mandat za Google Maps? Tam przepis już wchodzi w życie

Kolejne zgony i zachorowania – resort podał nowe dane

, , , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →