Joanna Krupa zmieszana z błotem! Fani mają jej dość!

Joanna Krupa niedawno urodziła dziecko, w związku z czym zrezygnowała w finale programu stacji TVN „Top model”. Fani przyjęli tę decyzję ze zrozumieniem, bo choć żałowali, że nie zobaczą na ekranach swojej ulubionej gwiazdy, to oczywistym dla nich było, że dobro dziecka jest najważniejsze. Teraz jednak modelka, uznana kiedyś za jedną z najseksowniejszych kobiet świata przez magazyn „Playboy”, została wyśmiana przez użytkowników portalu Instagram, bo fani ewidentnie mają dość robienia siebie w balona przez gwiazdę.

Czytaj też: Panowie lepiej usiądźcie! Gwiazda „Love Island” pokazała stanowczo za dużo!

Można by pomyśleć, że gdy Joanna Krupa urodziła dziecko, wszystko inne zejdzie na dalszy plan, bo nowo narodzona córeczka zaabsorbuje gwiazdę do tego stopnia, że nie będzie miała czasu na nic innego. Przez chwilę nawet wyglądało na to, że faktycznie tak będzie, bowiem modelka, pozująca m.in. na kartach magazynu „Playboy” zrezygnowała z uczestnictwa w finale programu „Top model” (TVN) właśnie ze względu na sytuację rodzinną.

Joanna Krupa nie może już liczyć na wyrozumiałość ze względu na dziecko

Joanna Krupa ("Top model" TVN) urodziła dziecko. Fani ją wspierali, ale najnowszy wpis gwiazdy magazynu "Playboy" na Insta to dla nich za dużo
fot.: Joanna Krupa, screen/ Instagram

Fani przyjęli tę decyzję z wyrozumiałością, bo wiadomo, że dziecko jest najważniejsze, jednak Joanna Krupa uznała, że skoro cieszy się taką sympatią ludzi, to wykorzysta to do robienia pieniędzy. Modelka wrzuciła na Instagram zdjęcie, na którym reklamuje pudełkową dietę, której jest twarzą. Fani nie przyjęli tego dobrze i zaczęli zadawać gwieździe niewygodne pytania dotyczące tego, czy firma cateringowa, którą reklamuje gwiazda „Top model” dostarcza swoje produkty aż do L.A., gdzie przebywa obecnie Joanna Krupa i jej dziecko?

Czytaj też: To ile zarabia Wojewódzki nie mieści się wam w głowach! Będziecie w szoku jak poznacie liczby!

Ewidentnie widać, że cierpliwość części fanów jest na wykończeniu, bowiem mają dość traktowania ich jak niepełnosprawnych intelektualnie. Reklama ma swoje prawa, ale nie powinna obrażać inteligencji jej odbiorców. Joanna Krupa ewidentnie o tym zapomniała…

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wendzikowska na plaży jak Pamela! Robi się gorąco!
Kuba Wojewódzki ojcem?! To zdjęcie pokazuje wszystko!
Sensacja u Kuby! Najwięksi wrogowie w jednym programie!
Wielka wtopa w finale „Top model”! Fani: To skandal!!!
Magda Gessler o dzieciństwie. Nie uwierzycie, co sądziła o niej rodzina!

, , , , ,