Julia Wieniawa powiedział DOŚĆ! Woli odejść w cień

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa to gwiazda telewizji Polsat i TVP. Młoda aktorka na co dzień występuje w takich serialach jak Rodzinka PL oraz Zawsze Warto. Na dodatek jest bardzo aktywna na portalu Instagram, gdzie jej poczynania obserwuje wiele tysięcy fanów. Nie ulega wątpliwości, że Julia jest na samym szczycie swojej popularności. Warto także odnotować, że zaliczyła w bardzo krótkim czasie spory awans w hierarchii polskiego show biznesu. Mimo wszystko światła fleszów potrafią zmęczyć każdego, a w szczególności artystkę, która dopiero stawia swoje pierwsze kroki. Aktualnie Wieniawa stroni od czerwonych dywanów. Czy jest to spowodowane?

Julia Wieniawa ucieka od czerwonego dywanu?

Julia Wieniawa to gwiazda telewizji Polsat i TVP. Młoda aktorka na co dzień występuje w takich serialach jak Rodzinka PL oraz Zawsze Warto.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Czytaj też: Andrzej Grabowski komentuje swój rozwód. Nie przebiera w słowach!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa to przede wszystkim gwiazda telewizji Polsat i TVP. Młoda aktorka oraz zarówno piosenkarka na co dzień występuje w takich serialach jak Rodzinka PL oraz Zawsze Warto. Przed kamerami pojawiła się w gimnazjum, kiedy to otrzymała propozycję gry w serialu Rodzinka PL. Przez długi czas mogliśmy ją kojarzyć tylko z tą jedną produkcją telewizyjną. Apogeum przyszło stosunkowo niedawno. Wieniawa wystąpiła w kilku filmach oraz otrzymała angaż w nowym serialu. W zaproszeniach na prestiżowe imprezy może przebierać, lecz niedawno dała do zrozumienia, że czuję się zmęczona. Przyznała przy tym, że media społecznościowe dają jej niezależność i możliwość wyboru.

Czytaj też: Gąsiewska rozstała się ze Zdrójkowskim?! Na zdjęciu pokazała się z kimś innym!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Dzięki temu medium czuję się niezależna finansowo i to jest wielki luksus, bo mogę nagrywać swoją muzykę i wybierać te produkcje, które mnie naprawdę interesują. Ale czasem jestem zmęczona tym, co się o mnie wypisuje. Zwróć uwagę, że od dwóch miesięcy nie byłam na żadnej większej imprezie, nie pozowałam na ściankach, nawet nie ma moich zdjęć paparazzi, bo mało wychodzę. Odcięłam się od tego, a jednak cały czas powstają o mnie dziwne teksty”, mówi. – mówiła w rozmowie z party.

Dodała także, że nie czuję się wcale wielką gwiazdą.

-To nie jest do końca prawda. Przecież nie każdy reżyser chce, bym u niego grała. Niektórzy trochę mnie szufladkują i muszę z tym walczyć. Teraz żyję w takiej złotej klatce, obstawiona kontraktami reklamowymi i komercyjnymi produkcjami. I wszystko z pozoru wygląda super, ale właśnie to blokuje mi możliwość zagrania w poważnym filmie. Wielu reżyserów patrzy na mnie przez pryzmat celebryctwa i show-biznesu. Dlatego muszę się bardzo starać i udowadniać, że stać mnie na więcej” – mówi Wieniawa.

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Aż trudno uwierzyć w to, jak dziś wygląda grób Kory! (foto)
Wielka wpadka Wojewódzkiego! Fani nie dadzą mu teraz spokoju!
Gąsiewska odsłania swoje wdzięki – co za nogi!
Panowie lepiej usiądźcie! Mamy zdjęcie nagiej Muchy!
Gessler ma problem z alkoholem?! Gwiazda postanowiła wypowiedzieć się na ten temat!

/Polsat/TVP

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →