Julia Wieniawa szokuje. Jej partner był gejem?

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa i serial firmy Netflix pt. „Sex education” to dwa tematy, którymi żyją w ostatnim czasie fani młodej aktorki. Julia niedawno wypowiedziała się na temat najnowszej produkcji popularnej amerykańskiej wytwórni. Przy tej okazji podjęła także decyzję, aby samemu przyznać się do pewnej tendencji, którą napotkała w swoim życiu. Julia to bez wątpienia wielka gwiazda. Jej profil na portalu społecznościowym Instagram obserwuje ponad 1.5 miliona internautów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy była w dwóch bardzo głośnych związkach. Dziś pośrednio na ten temat postanowiła się zwierzyć w najnowszej rozmowie na temat serialu „Sex
Education”.

Julia Wieniawa i serial firmy Netflix pt. „Sex Education”

Czytaj też: Maffashion pokazała gorące zdjęcia! Co za ciało

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa w ostatnim czasie przeżywa prawdziwe apogeum swojej popularności. Dziś na portalu społecznościowym Instagram młodą aktorkę obserwuje aż 1.5 miliona internautów. Nie ma w tym jednak nic dziwnego. Julia w ostatnim czasie występuje w coraz głośniejszych produkcjach. Na dodatek popularności przysparzają jej głośne związki. Jeszcze rok temu partnerem Julki był Antek Królikowski. Następnie gwiazdka TVP zakręciła się wokół członka zespołu Afromental — Barona. Dziś oficjalnie jest sama i wygląda na to, że ciężko jej odnaleźć nową miłość. Jaki jest tego powód?

Julia Wieniawa i serial firmy Netflix pt. „Sex education” to dwa tematy, którymi żyją w ostatnim czasie fani młodej aktorki. Na portalu Instagram...
Netflix/ screen YouTube

Czytaj też: Wiśniewski ujawnił bardzo bolesny sekret. Świat mu się zawalił

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa niedawno wzięła udział w dyskusji nad serialem firmy Netflix pt. „Sex Education”. Nie ulega wątpliwości, że na polskim podwórku produkcja amerykańskiej wytwórni już teraz jest odbierana w bardzo mieszany sposób. Mimo wszystko na jej temat postanowiła wypowiedzieć się Wieniawa, która wyznała, że w stosunkach damsko-męskich napotkała na bardzo poważny problem. Okazało się, że Julia nie może znaleźć odpowiedniego partnera. Na dodatek aktorka bardzo często napotyka na swojej drodze gejów. Jej ostatnia relacja zakończyła się właśnie tego typu rezultatem.

„Moja niezręczna sytuacja z „crushem” była taka, że okazał się gejem. (…) Ja mam jakąś taką tendencję, że się potrafię zakochać w gejach. Niestety…” – ubolewa Julia Wieniawa w wywiadzie dla Netflixa.

W ostatnim czasie media sporo mówiły o nowych podbojach miłosnych młodej aktorki. Według doniesień — w kręgu zainteresowania Wieniawy mieli się znaleźć Jeremi Sikorski oraz Filip Stryjewski. Jednak na ten moment oficjalnie Julia wciąż jest stanu wolnego.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Nie do wiary! Oto jak będzie wyglądał ślub Bachledy- Curuś
Julia Wieniawa szczerze o mężczyznach. Padły ostre słowa!
Mandaryna jest wolna? Znaleźli ją tam gdzie Michała
Lepiej usiądź! Wyszła na jaw najskrytsza tajemnica Żaka!
Kidawa Błońska postradała zmysły! To co powiedziała przejdzie do historii
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →