Julia Wieniawa ma dosyć! Czy to koniec kariery?!

Julia Wieniawa to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego show biznes -u. Młoda aktorka jest znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL oraz Zawsze Warto. Na dodatek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych takich jak chociażby Instagram, gdzie jej poczynania codziennie śledzi ponad 1.5 miliona internautów! Ta liczba bez wątpienia może robić wrażenie, lecz czy przynosi szczęście i radość dla jej posiadaczki? W tym aspekcie można mieć pewne wątpliwości. Julia Wieniawa wielokrotnie podkreślała, że media odebrały jej pewną część jej życia. Dziś postanowiła do otwarcie wyznać.

Julia Wieniawa ma dosyć show biznes -u?

Media trochę mi zabraniają bycia tą młodą osobą, wymagając ode mnie więcej, niż powinni, z racji mojego wieku. Mam wrażenie, że mnie już nie wolno się pomylić. Dlatego przypominam, że mam dopiero 20 lat, jestem młodą dziewczyną, która spełniła swoje dziecięce marzenia. Cieszę się z tego, co udało mi się osiągnąć, ale kompletnie nie jest to miejsce, w którym chciałabym zostać. Uważam, że to dopiero początek, przynajmniej mam taką nadzieję. Myślę, że takim sprawdzianem, czy pozostałam sobą, są moi znajomi, których znam od lat i którzy uważają, że się nie zmieniłam, tylko dojrzałam. Znam swoją wartość, natomiast na pewno mi nie odbiło, nie jestem zadufana w sobie. – mówiła Julia Wieniawa w rozmowie z portalem viva.

Julia Wieniawa to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego show biznes -u. Młoda aktorka jest znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL oraz Zawsze Warto.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Czytaj też: Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!

Młoda artystka następnie dodała, że:

  • Staram się trzymać dystans do mediów, chociaż momentami nie jest to łatwe, zwłaszcza kiedy piszą wyssane z palca brednie. Ale nie wchodzę w konfrontację z durnymi komentarzami. Trzeba mieć twardy tyłek, żeby to znieść, i być odważną. Siłę i odwagę wynosisz z domu. Jeśli całe życie miałam wsparcie w rodzicach, którzy mi mówili: „Jesteś super, dasz radę”, to rzeczywiście radzę sobie. Od dziecka chciałam być niezależną, silną dziewczyną, kobietą. – mówiła Julia Wieniawa.

Zobacz również: Panowie lepiej usiądźcie! Bohosiewicz pokazała sporo ciała!

Kim jest Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, która przyszła na świat w 1998 roku w Warszawie. Bliżej mogliśmy ją poznać za sprawą serialu Rodzinka PL. Następnie aktorka przeżyła lekką stagnacje w swojej karierze. Progress nastąpił dopiero po angażu w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety Mafii. Dziś Julia jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu. Jej profil na portalu społecznościowym Instagram dziś obserwuje aż 1.5 miliona internautów. Czy jej kariera kiedyś się zatrzyma?

POLECAMY:

Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie
Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?
Przerażające! Ujawniono ostatnie słowa pilota zestrzelonego samolotu
Szok! Rodzice Pawła Adamowicza zabrali głos
Anna Mucha szczerze o rodzinie! Zdecydowała się w końcu to wyznać!

/Zawsze warto

loading...

, , , , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →