Julia Wieniawa ma dosyć! Czy to koniec kariery?!

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Julia Wieniawa to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego show biznes -u. Młoda aktorka jest znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL oraz Zawsze Warto. Na dodatek jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych takich jak chociażby Instagram, gdzie jej poczynania codziennie śledzi ponad 1.5 miliona internautów! Ta liczba bez wątpienia może robić wrażenie, lecz czy przynosi szczęście i radość dla jej posiadaczki? W tym aspekcie można mieć pewne wątpliwości. Julia Wieniawa wielokrotnie podkreślała, że media odebrały jej pewną część jej życia. Dziś postanowiła do otwarcie wyznać.

Julia Wieniawa ma dosyć show biznes -u?

Media trochę mi zabraniają bycia tą młodą osobą, wymagając ode mnie więcej, niż powinni, z racji mojego wieku. Mam wrażenie, że mnie już nie wolno się pomylić. Dlatego przypominam, że mam dopiero 20 lat, jestem młodą dziewczyną, która spełniła swoje dziecięce marzenia. Cieszę się z tego, co udało mi się osiągnąć, ale kompletnie nie jest to miejsce, w którym chciałabym zostać. Uważam, że to dopiero początek, przynajmniej mam taką nadzieję. Myślę, że takim sprawdzianem, czy pozostałam sobą, są moi znajomi, których znam od lat i którzy uważają, że się nie zmieniłam, tylko dojrzałam. Znam swoją wartość, natomiast na pewno mi nie odbiło, nie jestem zadufana w sobie. – mówiła Julia Wieniawa w rozmowie z portalem viva.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Julia Wieniawa to bez wątpienia wielka gwiazda polskiego show biznes -u. Młoda aktorka jest znana przede wszystkim z serialu Rodzinka PL oraz Zawsze Warto.
Julia Wieniawa/ screen YouTube

Czytaj też: Panowie, złapcie się czegoś! Julia Wieniawa pokazała za dużo!

Młoda artystka następnie dodała, że:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
  • Staram się trzymać dystans do mediów, chociaż momentami nie jest to łatwe, zwłaszcza kiedy piszą wyssane z palca brednie. Ale nie wchodzę w konfrontację z durnymi komentarzami. Trzeba mieć twardy tyłek, żeby to znieść, i być odważną. Siłę i odwagę wynosisz z domu. Jeśli całe życie miałam wsparcie w rodzicach, którzy mi mówili: „Jesteś super, dasz radę”, to rzeczywiście radzę sobie. Od dziecka chciałam być niezależną, silną dziewczyną, kobietą. – mówiła Julia Wieniawa.

Zobacz również: Panowie lepiej usiądźcie! Bohosiewicz pokazała sporo ciała!

Kim jest Julia Wieniawa?

Julia Wieniawa to aktorka młodego pokolenia, która przyszła na świat w 1998 roku w Warszawie. Bliżej mogliśmy ją poznać za sprawą serialu Rodzinka PL. Następnie aktorka przeżyła lekką stagnacje w swojej karierze. Progress nastąpił dopiero po angażu w filmie Patryka Vegi pt. Kobiety Mafii. Dziś Julia jest jedną z największych gwiazd polskiego show biznesu. Jej profil na portalu społecznościowym Instagram dziś obserwuje aż 1.5 miliona internautów. Czy jej kariera kiedyś się zatrzyma?

POLECAMY:

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});
Szokujące informacje o mordercy Adamowicza! Współwięźniowie przerwali milczenie
Wielka awaria Facebooka obnażyła okrutną prawdę o Grecie Thunberg! I co na to lewica?
Przerażające! Ujawniono ostatnie słowa pilota zestrzelonego samolotu
Szok! Rodzice Pawła Adamowicza zabrali głos
Anna Mucha szczerze o rodzinie! Zdecydowała się w końcu to wyznać!

/Zawsze warto

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →