Anna Mucha w odważnej kreacji! Fani pod wrażeniem

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha znowu nago? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość ponownie szokuje swoich fanów na portalu Instagram. Tym razem aktorka pokazała się w kreacji, która w pewnych miejscach bardzo mocno prześwitywała i zdradzała kobiece walory celebrytki. Według Muchy jest to robione dla dobra planety.

Anna Mucha szaleje na portalu Instagram

CZYTAJ TEŻ: Gąsiewska ma nowego faceta?! Mamy zdjęcie!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Anna Mucha to przede wszystkim gwiazda TVP i serialu M jak Miłość. Aktorka jest również bardzo aktywna na portalu Instagram, gdzie co pewien czas zamieszcza zdjęcia i posty związane z jej życiem codziennym. Tak też było i tym razem, kiedy to aktorka postanowiła wziąć udział w międzynarodowym dniu bez plastiku.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Wiktoria Gąsiewska wyśmiana na Insta! Ludzie nie mieli dla niej litości!

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Mucha nago?

Anna Mucha zaprezentowała się w kreacji z folii. W ten sposób aktorka chciała zaznaczyć swój udział w międzynarodowym święcie na rzecz ochrony środowiska przed plastikiem. Trzeba przyznać, iż cel akcji jest bardzo pożyteczny dla naszej planety, lecz bardziej niż na akacji internauci zwrócili uwagę na inny rzucający się w oczy szczegół.

Anna Mucha nago? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje na portalu instagram. Fani są pod wrażeniem jej nowej kreacji.
Anna Mucha nago? Gwiazda TVP i serialu M jak Miłość szokuje na portalu instagram. Fani są pod wrażeniem jej nowej kreacji.

Aktorka wykonała zdjęcie w folii, która wyraźnie w pewnych miejscach prześwitywała. Mucha raczej się tym faktem nie przejęła, bo należy pamiętać, iż już wiele razy kusiła fanów na swoim koncie na portalu Instagram odważnymi zdjęciami. Na dodatek gwiazda serialu M jak Miłość ma na swoim koncie dwie rozbierane sesję dla magazynu Playboy.

– Miałam #dzienbezplastiku, który (o ironio!) skończył się dla mnie niespodziewanie w takim stroju. Miałam zostać bohaterka, a wyszło jak wyszło… Co jest tym bardziej przerażającą lekcją! ale się nie poddaje, a poza tym chciałam się pochwalić, że miałam wczoraj bardzo udany dzień! I podziękować Kindze Lewinskiej i całej ekipie @mjakmilosc.official, wy już wiecie za co? [pisownia oryginalna] – napisała w poście.

POLECAMY:

Gwiazda „Love Island” przesadziła! Fani zniesmaczeni…
Lara Gessler zaatakowana na Insta! Gorzkie słowa fanów
Skandal! Zwycięzca „Big Brother” obraża uczucia milionów Polaków!
Mocne! Mateusz Morawiecki odpowiada na groźby opozycji
Piotr Adamowicz przerwał milczenie! Wspomina zamordowanego brata i… mówi o PiS
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →