Nikt tego nie wiedział! Karolak wyznał prawdę o…

Tomasz Karolak to aktor znany przede wszystkim z serialu „Rodzinka PL” w TVP oraz serii filmów komediowych pt. „Listy do M”. Aktor od lat jest jedynym z najbardziej popularnych w środowisku aktorskim. Sławę zawdzięcza przede wszystkim grze w wielu polskich filmach i serialach o zabarwieniu komediowym. W jednym z niedawnych wywiadów wyznał, że próbował uciec od zaszufladkowania w kategorii tego typu produkcji. Na dodatek wyznał z czym przez ostatnie lata nie potrafił sobie poradzić.

Tomasz Karolak – aktor serialu Rodzinka PL o swoich problemach

Gwiazda filmów z serii „Listy do M”. Jeden z głównych bohaterów serialu komediowo-obyczajowego, „Rodzinka PL” – tak najczęściej przedstawiany w mediach jest Tomasz Karolak. Okazuje się jednak, że jego początki były zupełnie inne w zawodzie, który wykonuję. Widzowie bliżej mogli bo poznać w serialu „Kryminalni”, gdzie wcielił się w postać aspiranta Szczepana Żałoda. Dopiero później nadszedł etap licznych filmów i seriali komediowych, które nadały Karolakowi łatkę aktora tego typu produkcji. On sam niedawno chciał definitywnie z tym skończyć. Czy mu się udało? Aktor opowiedział o filmie IMKA, który miał mu w tym pomóc.

Tomasz Karolak to aktor znany przede wszystkim z serialu "Rodzinka PL" w TVP oraz serii filmów komediowych pt. "Listy do M".
Tomasz Karolak/ screen YouTube

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

-To też jest projekt, który powstał w wyniku mojego ego, trzeba to sobie jasno powiedzieć. Tworząc IMKĘ chciałem pokazać, że jestem nie tylko aktorem komediowym, ale pochodzę ze środowiska teatralnego przez duże T. A to było porwanie się z motyką na słońce. Cud, że się udało, i że jakoś trwa, tym bardziej, że poprzeczka była wysoko zawieszona, przedstawienia były ambitne, co w rozrywkowej Warszawie nie jest łatwe. No i teraz widzę, że ego w człowieku rzeczywiście potrafi być potworem. Eckhart Tolle, przewodnik duchowy twierdzi nawet, że to ego żeruje na nas. Potrafi być zabójcze dla człowieka. – wyznał Tomasz Karolak.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ukrywane przez ponad 10 lat nagranie! Komorowski bezczelnie kłamie! (film)

Aktor wyznał także swoje największe życiowe słabości. Okazuje się, że są nimi kłamstwa.

Często używałem takich małych życiowych kłamstewek z nudów, albo dlatego, że mi się nie chciało komuś czegoś tłumaczyć. Co tworzyło taką bańkę, która w pewnym momencie pękała i to nie było przyjemne: „Zrobiłeś przelew? No, zrobiłem”. A nie zrobiłem, ale wiem, że za chwilę go zrobię, no więc po co ja się będę tłumaczył… Moją słabością przez te lata było to, że chciałem pokazać się lepszym niż jestem. – mówił W rozmowie z magazynem Viva – Tomasz Karolak, gwiazda serialu TVP.

POLECAMY TAKŻE:

Panowie lepiej usiądźcie! Maja Sablewska pokazała za dużo!
Marina zniszczona! Ludzie mają dość jej hipokryzji
Wieniawa wyśmiana na Insta! W co ona się ubrała?!
Ile zarabia Kuba Wojewódzki? Sam się pochwalił…
Maja Bohosiewicz zaatakowana w sieci! Fani byli bezwzględni!

TVP/ Listy do M

, , ,
Bartosz Palędzki

About Bartosz Palędzki

Polityka, ciekawostki i trochę ploteczki. Uważam, że nie ma na świecie człowieka którego polityka nie dotyczy. Każdego z nas dotyka dlatego lepiej wiedzieć co w trawie piszczy.
View all posts by Bartosz Palędzki →