To zdjęcie Szostak zamurowało fanów! Spektakularna zmiana

Ta metamorfoza Karoliny Szostak zaskoczy was najbardziej, Karolina, dziennikarka Polsat News, opublikowała w serwisie Instagram ciekawe zdjęcie. Ale się zmieniła!

To zdjęcie Karoliny Szostak zaskoczy was kompletnie. Dziennikarka sportowa współpracująca ze stacja Polsat News już niejednokrotnie pokazywała w mediach społecznościowych niesamowite przemiany jakie przechodziła. Tym razem jednak zdjęcie które opublikowała w serwisie Instagram to coś innego.

Czytaj też: Tego nikt się nie spodziewał. Szumowski wypowiedział się o powrocie obostrzeń

Gwiazda Polsatu i Tańca z Gwiazdami jakiś czas temu zdecydowała się na drakońską dietę. Wyrzeczenia przyniosły efekt i Karolina zrzuciła zbędne kilogramy. Może się teraz pochwalić nienaganną figurą. Dzięki temu sukcesowi dziennikarka wydała specjalne poradniki dietetyczne, a także publikacje o zdrowym odżywianiu.

Metamorfoza Karoliny Szostak totalnie was zaskoczy

Prezenterka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. W serwisie Instagram na ten moment obserwuje ją aż 150 tysięcy użytkowników. Ostatnio podzieliła się z nimi bardzo ciekawym zdjęciem z przeszłości. W takim wydaniu Szostak jeszcze nie widzieliśmy.

Zobacz również: Przerażające znalezisko przy polskiej plaży. Nie mogli uwierzyć w to co widzą

„Czapka na oczy i moja tradycyjna mina kiedy ktoś chciał zrobić mi zdjęcia i Maryla Szostak, która ciągle powtarzała: Niuiu, uśmiechnij się ładnie, chociaż raz, do zdjęcia, zrób to dla mnie! Lata mijają i niewiele się zmieniło w tej kwestii” – napisała pod zdjęciem Karolina.

Zdjęcie małej Szostak spotkało się z dobrym przyjęciem, dlatego użytkownicy wyrazili to w komentarzach pod publikacją. Miedzy innymi można wyczytać:

„Kocham to wszystko prawda ale udostępnię kiedyś fotki z twoimi minami to będzie przebój”

A wam jak się podoba Karolina Szostak z dawnych lat?

Ta metamorfoza Szostak zaskoczy was najbardziej, Karolina, dziennikarka Polsat News, opublikowała w serwisie Instagram ciekawe zdjęcie.
Karolina Szostak (Polsat News), jej metamorfoza was zaskoczy, screen Instagram

Źródło: Styl

Polecamy także:

Gwiazdor TVN w żałobie. Odeszła najważniejsza osoba w jego życiu

Damięcki ostro zaatakował Jarosława Kaczyńskiego! Obrzydliwe słowa

To może Cię również zainteresować:

Skandaliczne słowa Miller o Polsce! Wstyd

Piaseczny ostro o lewicy i LGBT. Tych słów mu nie darują

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →