Doda podjęła szokująca decyzję! Fani wstrzymali oddech

Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw chyba nawet w najśmielszych snach. Dorota Rabczewska, czyli Doda, znowu wystąpi razem na scenie ze swoim starym zespołem Virgin, niestety będzie to już koncert pożegnalny. Wszystko będzie miało miejsce podczas festiwalu w Mrągowie, a transmisję z tego wydarzenia przeprowadzi TV Puls. Była uczestniczka programu Bar pochwaliła się tą informacją na swoim profilu na portalu Instagram.

A jednak stanie się niemożliwe Dorota Rabczewska kolejny raz wystąpi na jednej scenie ze swoim byłym zespołem Virgin, wszystko będzie miało miejsce już 2 sierpnia w Mrągowie, a relację z tego wydarzenia pokaże TV Puls. Ma to być ich koncert pożegnalny.

CZYTAJ TEŻ: Słowa Dody o Powstańcach poruszyły Polakami. Podaj dalej

Chodzi o koncert organizowany przez telewizję Puls pod tytułem „Wielka zabawa TV Puls w Mrągowie” na scenie zobaczymy między innymi zespół Piersi i Boys, a także wiele kabaretów. Między innymi Kabaret pod wyrwigroszem, Kabaret Jurki, a także Kabaret Ciach, czy Katarzynę Pakosińską.

Wisienką na torcie ma być wspólny występ , na którym Doda zaprezentuje się ze swoim byłym zespołem Virgin. Ma to być także ich trasa pożegnalna, która ma spiąć klamrą ich wieloletnią współpracę.

Doda i Virgin dadzą wspólny koncert!

Dorota Rabczewska (kiedyś Bar), czyli Doda poinformowała na Instagram, że wystąpi razem z Virgin na festiwalu w Mrągowie, wszystko pokaże TV Puls.
Fot.: Doda. screen/ Instagram

Była już uczestniczka programu rozrywkowego Bar obiecuje na Instagramie, że zaśpiewa także stare hity, które wykonywała jeszcze jako wokalistka w zespole. Dlatego Wielu fanów nie może się już doczekać tego wydarzenia i dają temu wyraz w komentarzach.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Kurdej Szatan wkurzyła fanów! Zmieszali ją z błotem

„Występ pożegnalny.. Aż serce się łamie!”

„Będę oglądała! To taki mały obowiązek. Nie mogę się doczekać, aj Będzie petarda! Mam nadzieję, że nie obejdzie się bez ogromnej motywacji „… Nie daj się”

„Już nie mogę się doczekać”

„Ogromna szkoda…dopiero powróciliście A już się żegnacie”

źródło: Instagram

POLECAMY:

Wyciekła data premiery Psy 3! Dorociński się wygadał
Andrzej Grabowski zdradził sekret filmu „Polityka”. Chodzi o prezesa PiS
Kurdej Szatan pokazała piersi na Insta! Ludzie się oburzyli
Walduś z „Kiepskich” nagle zniknął z serialu. Wiemy dlaczego!
Magda Gessler wyznała prawdę o alkoholu. Ma dość

, , , ,
Avatar

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →