Szok! Nie uwierzysz w to jak wygląda córka Dowbor

Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz nowy dom” dodała na portalu Instagram zdjęcie, gdzie pokazała się również jej córka Maria Dowbor-Baczyńska. Niesamowite jak wygląda.

Czytaj też: Kolejny zakaz zniesiony! Przestaje obowiązywać od jutra

Znana dziennikarka i prowadząca na antenie stacji telewizyjnej program „Nasz nowy dom”, Katarzyna Dowbor zaprezentowała w serwisie Instagram zdjęcie, na którym widać ją razem z córką. Fani są w szoku widząc jak podobne są do siebie obie kobiety.

Córka Pani Kasi Maria nie udziela się publicznie, a jej mama pilnie strzeże prywatności i zazwyczaj nie pokazuje w sieci zdjęć z córką. Zrobiła mały wyjątek ze względu na 21 urodziny Marii.

Syn Katarzyny Dowbor, Maciej jest dobrze znany. Jest dziennikarzem, udziela się w mediach społecznościowych, a jego żoną jest znana aktorka Joanna Koroniewska. Natomiast siostra Maria, jest jego totalnym przeciwieństwem.

Katarzyna Dowbor pokazała na Insta jak wygląda jej córka

Dziewczyna do tego stopnia unika rozgłosu, że wielu fanów Pani Kasi uważało, że ma tylko jedno dziecko z pierwszego małżeństwa z Piotrem Dowborem.

Natomiast prawda jest taka, że ma jeszcze córkę. Marią Dowbor-Baczyńska jest owocem miłości prowadzącej „Nasz nowy dom”, a także Jerzego Baczyńskiego, który był między innymi redaktorem naczelnym Polityki.

Maria stroni od celebryckiego życia. Na co dzień mieszka w Wielkiej Brytanii gdzie studiuje dwa kierunki: psychologię, a także filozofię.

Zobacz również: Jackowski zdradził kto wygra wybory prezydenckie

Niedawno Katarzyna Dowbor zdecydowała się na publikację zdjęć, na których pozuje razem z córką. Wszystko w związku z jej 21 urodzinami. Trzeba przyznać, że podobieństwo obu pań jest wręcz uderzające.

Katarzyna Dowbor, prowadząca program "Nasz nowy dom" dodała na Instagram zdjęcie gdzie pokazała się również jej córka Maria Dowbor-Baczyńska. Niesamowite
Katarzyna Dowbor, prowadząca program „Nasz nowy dom” dodała na Instagram zdjęcie gdzie pokazała się również jej córka Maria Dowbor-Baczyńska. Niesamowite, Screen/ YouTube

Źródło: Pikio

Polecamy także:

Przedłużono zakaz obowiązujący wszystkich Polaków

Po co były filmy Sekielskiego i Latkowskiego? Polacy zrobieni na szaro

Tajne spotkanie grupy Bilderberg z udziałem Trzaskowskiego

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →