Rusin zostanie bez pracy? Tak silnego ciosu się nie spodziewała

Kingi Rusin zabrakło na tegorocznej ramówce TVN, imprezę poprowadził jej przyjaciel Piotr Kraśko, który nie omieszkał zażartować z niej ze sceny, czy to oznacza, że Kinga Rusin zostanie wyrzucona z DDTVN i zostanie bez pracy?

Słynna wpadka dziennikarki podczas imprezy w Los Angeles, po rozdaniu tegorocznych Oscarów, znów dała o sobie znać. Afera odbiła się szerokim echem nie tylko w Polsce, ale i za granicą. Piotr Kraśko, od lat bliski przyjaciel Rusin, postanowił sobie poużywać i zażartował z niej podczas wystąpienia na ramówce TVN.

„Pierwszy z Polaków, który tańczył z Leo za ręce, a Brad Pitt posyłał mu uśmiechy”

– powiedział o Rafale Zawierusze prowadzący, co było nawiązaniem do słynnej wpadki Rusin.

Należy także dodać, że Kinga Rusin byłą nieobecna na ramówce TVN, wyjechała w tym czasie na narty. Czy to oznacza, że dziennikarka może pożegnać się z pracą w TVN? Jakby tego było mało program, którego byłą prowadzącą, czyli „Agent- Gwiazdy” znalazł się poza ramówką.

Czy Kinga Rusin zostanie bez pracy?

Dodatkowo w DDTVN także zaszły zmiany, zaprezentowano nowe pary prowadzących, od teraz będzie ich więcej, co oznacza mniej wejść dla starszych stażem prowadzących śniadaniówkę na żywo.

Czytaj też: Skandal po pogrzebie Królikowskiego! To niewyobrażalne

Kinga Rusin ewidentnie znajduje się teraz na cenzurowanym, zarząd TVN podjął nawet decyzję, aby nie umieszczać dziennikarki w spocie reklamującym wiosenną ramówkę. Z pewnością nie jest to łatwy czas dla Rusin.

Rusin zabrakło na ramówce TVN, Piotr Kraśko jej nie oszczędził, czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona z TVN i zostanie bez pracy w DDTVN?
Rusin zabrakło na ramówce TVN, Piotr Kraśko jej nie oszczędził, czy Kinga Rusin zostanie wyrzucona z TVN i zostanie bez pracy w DDTVN? Screen/ YouTube

źródło: Pomponik

Polecamy także:

Woźniak-Starak wyznała prawdę o mężu. Nikt tego nie wiedział

Gessler i Adamczyk mieli romans! Magda skutki odczuwa do dziś

Adam Małysz zszokował Polaków. Przekazał fatalne wieści

Zobacz również:

Przymusowa kwarantanna 700 osób w Oławie. Są wyniki badań

60 osób zaraziło się koronawirusem podczas pogrzebu

Ustawa przeciwko koronawirusowi weszła w życie. Co to oznacza?

window._taboola = window._taboola || []; _taboola.push({ mode: 'alternating-thumbnails-a', container: 'taboola-new-below-article-thumbnails', placement: 'New Below Article Thumbnails', target_type: 'mix' });

, , , ,
Małgorzata Piętak

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →