Gessler i Adamczyk mieli romans! Magda skutki odczuwa do dziś

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Jak wyznała w jednym z ostatnich wywiadów Magda Gessler, ona i znany aktor Piotr Adamczyk mieli w przeszłości płomienny romans, prowadząca między innymi program „Kuchenne rewolucje”, stwierdziła także, że do dzisiaj ma zakaz wstępu do restauracji aktora.

Trzeba zaznaczyć, że Królowa TVN i zanany aktor ukrywali swój romans przed światem. Restauratorka była jeszcze wtedy żoną Piotra Gesslera, więc kochankowie spędzali czas razem głównie za granicą, gdzie nikt nie mógł ich rozpoznać. Mowa jest tu oczywiście o czasach zanim Adamczyk stał się tak mocno rozpoznawalnym aktorem, a Gessler jeszcze nie brylowała na antenie TVN.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

„Ja nie rozstaję się w gniewie. Wydaje mi się, że Piotr się wstydzi tego, co robił. Byliśmy blisko, ale może Piotr jest za bardzo mieszczański, by zrozumieć taką osobę jak ja”

– wyznała w jednym z wywiadów Magda Gessler

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler i Piotr Adamczyk mieli romans! Restauratorka postanowiła wyznać prawdę

„On jest tak delikatną osobą, że nie wolno burzyć jego spokoju. Coś po tym filmie o papieżu w nim zostało, w środku. Nie ma poczucia humoru”

– żartowała sobie z aktora prowadząca „Kuchenne rewolucje”.

„Magda, oficjalnie żona Piotra Gesslera, zauroczyła się wrażliwym artystą. Młody aktor miał za sobą kilka ciekawych ról i był mocnym kandydatem do roli Chopina. Mistrzyni kulinarna, choć nie błyszczała jeszcze w telewizji, była kobietą sukcesu, właścicielką wielu restauracji. Z ukochanym najlepiej czuła się za granicą, gdzie nikt nie mógł ich podpatrzeć ani donieść jej mężowi o tym romansie”

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

– możemy wyczytać w magazynie „Na żywo”

Czytaj też: Adam Małysz zszokował Polaków. Przekazał fatalne wieści

„Ona płaciła za najlepsze hotele, ekskluzywne kurorty, kupowała ubrania od najdroższych projektantów. Jeśli chodzi o najbliższych, nigdy nie była oszczędna”

– także stwierdziła poufnie bliska znajoma znanej restauratorki.

„Mam zabronione. Nie wpuszczają mnie tam. Na otwarciu byłam na czarnej liście. Uważam, że istnieje coś takiego jak fair play, czego panowie nie znają”

– wyznała Magda Gessler, nie kryjąc rozgoryczenia tym faktem.

Magda Gessler i Piotr Adamczyk mieli w przeszłości romans, do dziś prowadząca "Kuchenne rewolucje" ma zakaz wstępu do restauracji aktora.
Magda Gessler, a także Piotr Adamczyk mieli w przeszłości romans, do dziś prowadząca „Kuchenne rewolucje” ma zakaz wstępu do restauracji aktora. Screen/ YouTube

źródło: Pomponik

Polecamy także:

Przymusowa kwarantanna 700 osób w Oławie. Są wyniki badań

60 osób zaraziło się koronawirusem podczas pogrzebu

Kurdej-Szatan boi się o swoje życie. To nie są żarty

Przeczytaj również:

Ustawa przeciwko koronawirusowi weszła w życie. Co to oznacza?

Marta Manowska zdobyła się na wyznanie. Długo ukrywany sekret

Od dziś spirytus bez akcyzy! Ministerstwo reaguje na koronawirusa

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →