Co łączy El Dursi z Wojewódzkim? Wolałaby o tym zapomnieć

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Klaudia El Dursi była wodzianką w programie TVN Kuba Wojewódzki Show, gwiazda Top Model nieraz szokowała tam ubiorem i zachowaniem.

Czytaj też: Media: Warszawa szkoli lewackie bojówki? Ujawniono skandaliczne fakty

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Wrzawa wokół Klaudii El Dursi nie milknie od czasu jej występu w castingach do programu Top Model. To właśnie wtedy zdarzyła się rzecz niesłychana. Pierwszy raz w polskiej edycji wykorzystano Złoty Bilet, a otrzymała go właśnie El Dursi. To dało jej możliwość wystąpienia w finale bez dalszych eliminacji.

Klaudia Szybko stała się bardzo rozpoznawalna, a takiej okazji stacja nie mogła wypuścić z rąk. Niemal od razu po zakończeniu Top Model, modelka dostała propozycję prowadzenia nowego show na antenie TVN7, Hotel Paradise. Jak donoszą media celebrytka poradziła sobie znakomicie i już są planowane następne serie.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Teraz media plotkarskie dotarły do informacji, że występ w Top Model nie był debiutem przed kamerami dla Klaudii. Mianowicie kilka lat wcześniej El Dursi występowała regularnie w programie Wojewódzkiego, gdzie była wodzianką.

El Durski była wodzianką w Kuba Wojewódzki Show

zrzut ekranu z programu Kuba Wojewódzki Show

Nowa gwiazda TVN-u nie stroniła też przed bardziej odważnymi występami i tańczyła w programie Kuby także na rurze. Czy łączyło ją coś więcej z pierwszym show-manem RP?

Zobacz również: Mateusz Morawiecki zmiażdżył opozycję w Sejmie! Ośmieszył ich

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego, i patrzę a tam Wodzianka Klaudia

– napisała jednak z fanek Klaudii.

W jednym z odcinków show, gościem był znany głównie z Tańca z Gwiazdami Piotr Galiński. Wraz w Kuba chcieli spróbować swoich sił w tańcu na rurze. W pewnym momencie zaprosili do tej czynności także El Dursi. Ta podjęła się zadania bez chwili zawahania.

zrzut ekranu z programu Kuba Wojewódzki Show

Jest ktoś, kto naprawdę w tym programie jest seksi. Możemy Cię Klaudio prosić? 

– powiedział wtedy Kuba Wojewódzki.

Klaudia ukazała się widzom w stroju białego aniołka ze skrzydełkami, a także słuchając porad choreografa Galińskiego zatańczyła bardzo seksownie na rurze, wykonując w pewnym momencie nawet szpagat.

El Dursi zakończyła współpracę z Wojewódzkim gdy zaszła w ciąże, jednak podkreśla, że był to bardzo przyjemnie spędzony czas.

Źródło: Jastrząb Post

Klaudia El Dursi była wodzianką w programie TVN Kuba Wojewódzki Show, gwiazda Top Model nieraz szokowała tam ubiorem i zachowaniem.
Klaudia El Dursi była wodzianką w programie TVN Kuba Wojewódzki Show, gwiazda Top Model nieraz szokowała tam ubiorem i zachowaniem. Zrzut ekranu z programu Kuba Wojewódzki Show

Polecamy także:

Wielki sukces rządu PiS w Brukseli! Opozycja poniosła klęskę

Doda przerwała milczenie w sprawie filmu Latkowskiego! Mocne

Misiewicz już tak nie wygląda! Metamorfoza roku

window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , , ,

About Małgorzata Piętak

Zafascynowana światem show-biznesu. Interesuje mnie życie gwiazd dlatego jestem ze wszystkim na bieżąco. Diety, sekrety celebrytów, modowe ciekawostki to mój świat
View all posts by Małgorzata Piętak →