Koniec show „Kuchenne Rewolucje”? Gessler podjęła decyzję

Udostępnij:
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Zbliża się koniec „Kuchenne Rewolucje”? Fani programu prowadzonego przez Magdę Gessler są pełni obaw, ponieważ gwiazda TVN coraz śmielej mówi o swojej przyszłości w zupełnie innym miejscu. Restauratorka na swoim koncie na portalu instagram niedawno chwaliła się wykupieniem praw do jej programu przez Włoską telewizję. W niedawnym wywiadzie gwiazda podkreśliła, że chętnie spróbowałaby swoich na antenie włoskiej telewizji.

Koniec programu „Kuchenne Rewolucje”? Fani TVN pełni obaw

CZYTAJ TEŻ: Co Gąsiewska ze sobą zrobiła?! To zdjęcie przeraziło

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler to znana polska restauratorka, która od lat 90. stopniowo zyskiwała popularność w Polsce. Pani Magda słynie przede wszystkim z programu TVN – „Kuchenne Rewolucje”. To właśnie za sprawą tego show gwiazda TVN „pomaga” licznym restauracjom w przezwyciężaniu ich wewnętrznych kryzysów. Niestety okazuje się, że znany i lubiany program może wkrótce zniknąć z anteny. Za całą sytuacją mają stać… Włosi.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zdrójkowski ujawnił co dalej z „Rodzinka.pl”? Fani zamarli

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

Magda Gessler prowadzi show Kuchenne Rewolucje od 2010 roku. Do pewnego czasu był to jedyny program telewizyjny restauratorki. Sytuacja niedawno uległa jednak zmianie i dziś obok Rewolucji pojawił się drugi program pt. „Sexy Kuchnia Magdy Gessler”. Nowe show gwiazdy TVN możemy oglądać na antenie telewizji Food Network Polska. Mimo że seria jest bardzo świeża, to już przypadła do gustu władzom jednej z włoskich telewizji.

Koniec "Kuchenne Rewolucje" TVN? Magda Gessler może zmienić kraj pracy. Jej wpis na portalu instagram mówi wiele. Nadchodzi koniec?
Koniec „Kuchenne Rewolucje” TVN? Magda Gessler może zmienić kraj pracy. Jej wpis na portalu instagram mówi wiele. Nadchodzi koniec?

Koniec „Kuchenne Rewolucje”? Włosi kupili prawa do show Magdy Gessler

Magda Gessler wielokrotnie podkreślała, że bardzo lubi Włochy i przede wszystkim mieszkańców tego kraju. Restauratorka wiele razy podkreślała, że w dzieciństwie spędziła tam sporo czasu u swoich dziadków. Stąd też właśnie ma pochodzić jej najnowszy pomysł na interes, A więc produkcję lodów „Ice Queen”, które mają pochodzić z przepisu babci gwiazdy.

Magda Gessler chętna na występy we Włoszech? Restauratorka piszę o tym na portalu instagram

Najnowszy sezon show „Kuchenne Rewolucje” jest pewny i z pewnością po wakacjach zobaczymy znaną restauratorkę na antenie stacji TVN. Co będzie później, to czas z pewnością pokaże. Nie ulega jednak wątpliwości, że Magda Gessler jest bardzo poważnie podekscytowana koncepcją wystąpienia we Włoszech co niedawno podkreśliła na portalu instagram.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});

POLECAMY:

Szok! Pazura i Pasikowski. Przyznał się publicznie do strasznego błędu
Magda Gessler ciężko chora? Fani przerażeni jej zdjęciem
Musiał wywołał kolejny skandal! Teraz ostro się tłumaczy
Szok! Wojewódzki wyznał to na Insta! Chodzi o narkotyki
Świat według Kiepskich zmieniła śmierć. Płakali wszyscy
window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({article:"auto"}),function(o,a,t,e){document.getElementById(e)||(o.async=1,o.src="//cdn.taboola.com/libtrc/magdad-wlocie/loader.js",o.id=e,a.parentNode.insertBefore(o,a))}(document.createElement("script"),document.getElementsByTagName("script")[0],0,"tb_loader_script"),window.performance&&"function"==typeof window.performance.mark&&window.performance.mark("tbl_ic"),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({mode:"alternating-thumbnails-a",container:"taboola-below-article-thumbnails",placement:"Below Article Thumbnails",target_type:"mix"}),window._taboola=window._taboola||[],_taboola.push({flush:!0}),console.log("wykonało się");

, , ,

About Redakcja wLocie.pl

Cały zespół redakcyjny wLocie.pl pracuje na to aby dostarczyć państwu najnowsze i jednocześnie najciekawsze wiadomości z Polski i ze świata
View all posts by Redakcja wLocie.pl →